NEXO APARTAMENTY INWESTYCYJNE - RUSZA SPRZEDAŻ OSTATNIEGO ETAPU - zdjęcie główne

Puck ze względu na swój rosnący potencjał turystyczno-inwestycyjny, jest doskonałym miejscem do zakupu apartamentu inwestycyjnego. Miasteczko usytuowane jest zaledwie 30 km od Trójmiasta, dzięki czemu dojazd do Pucka w sezonie letnim jest szybszy i łatwiejszy, niż do miejscowości na Półwyspie Helskim.

APARTAMENTY INWESTYCYJNE – DLA KOGO?

Zakup apartamentów inwestycyjnych jest doskonałą opcją dla osób, które posiadają dodatkowy kapitał i chcą go ulokować w bezpieczny sposób. Lokale te pozwalają skutecznie wygenerować stabilny, dodatkowy przychód i są idealnie dostosowane do wynajmu. To właściciel sam decyduje na ile czasu odda apartament inwestycyjny na wynajem a ile sam będzie z niego korzystać.

Apartamenty Inwestycyjne NEXO pozwolą przyszłym właścicielom zabezpieczyć nadwyżkę kapitału oraz przyniosą satysfakcjonujący zysk. Ich piękna, zielona okolica oraz lokalizacja – 50 metrów od piaszczystej plaży – przyczynią się do dużego zainteresowania najmem w tej inwestycji. Ważną rolę odgrywają również liczne udogodnienia dla osób tam przebywających, takie jak: strefa klubowa z przestrzenią dla najmłodszych, stół do ping-ponga, hamaki, zewnętrzna siłownia czy zadaszona strefa relaksu. Cena obejmuje wykończenie łazienki, kuchnię z zabudową kuchenną AGD, położenie posadzek, malowanie ścian i sufitów, montaż drzwi wewnętrznych i opraw oświetleniowych.  

Nadmorskie apartamenty inwestycyjne NEXO można traktować jako własną bazę wypoczynkową lub przeznaczyć na całoroczny wynajem. Inwestycja jest wyposażona w recepcję prowadzoną przez podmiot, z którego usług będzie można skorzystać w zakresie pośrednictwa i zarządzania procesem wynajmu.

RUSZA SPRZEDAŻ NOWEGO ETAPU

Właśnie rusza sprzedaż apartamentów drugiego i zarazem ostatniego etapu inwestycji NEXO Apartamenty Inwestycyjne, zlokalizowanej 50 metrów od Zatoki Puckiej i 10 metrów od nadmorskiego parku.

Sprawdź ofertę.

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Ok, rozumiem.