NEXO APARTAMENTY INWESTYCYJNE - SZYBKIE TEMPO PRAC NA BUDOWIE W PUCKU - zdjęcie główne

W ofercie NEXO Apartamenty Inwestycyjne znajdują się lokale: 1-, 2- i 3-pokojowe o funkcjonalnych rozkładach, z przestronnymi balkonami, tarasami oraz ogródkami aż do 130 m2. Inwestycja będzie ogrodzona i wyposażona w kontrolę dostępu. W podziemnej hali garażowej, do której można wygodnie zjechać windą, oprócz miejsc postojowych, znajdą się również pomieszczenia na rowery oraz sprzęt wodny. Na terenie kompleksu dostępne będą także zewnętrzne miejsca postojowe. Termin oddania gotowych apartametów została zaplanowanu na II kwartał 2021 roku.

Właściciele lokali w NEXO Apartamenty sami będą mogli zdecydować, kiedy i jak długo chcą tu wypoczywać, a ile dni w roku przeznaczyć na wynajem. Najmem lokalu można zarządzać samodzielnie lub skorzystać z usług rekomendowanego operatora, który zajmie się obsługą w imieniu właścicieli oraz będzie posiadał recepcję na terenie obiektu.

W celu zapoznania się ze szczegółami ofery oraz umówienia wizyty w Pucku zapraszamy do kontaku z naszym Biurem Sprzedaży w Gdyni.

Więcej zdjęć z terenu inwestycji można zobaczyć w Kronice Budowy.

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Ok, rozumiem.