NEXO APARTAMENTY NA KLIFIE JUŻ PO ODBIORACH - zdjęcie główne

Obecnie w ofercie NEXO znajdują się gotowe do odbioru apartamenty 2, 3 i 4-pokojowe, z widokiem na Zatokę Pucką o powierzchni od 39,5 do 68,0 m2, z dużymi ogródkami do 173,4 m2, balkonami lub tarasami do 26 m2. W trosce o niezbędne poczucie bezpieczeństwa mieszkańców osiedle NEXO zostało ogrodzone i wyposażone w kontrolę dostępu. Budynki posiadają nowoczesne windy, które zapewniają wygodny dostęp z apartamentów do podziemnej hali garażowej.

Na terenie inwestycji powstała przestrzeń wypoczynkowa wyposażona w siedziska zadaszone żaglami oraz strefa z hamakami. Osobom szukającym aktywnego wypoczynku NEXO oferuje boisko przygotowane do siatkówki plażowej oraz strefę trampolin dla najmłodszych.

Mimo swojej okazałości NEXO pozostaje osiedlem kameralnym i przyjaznym mieszkańcom. Stonowana estetycznie architektura otoczona przez kojącą zieleń i sprawiają, że osiedle stanie się wymarzonym domem i miejscem upragnionego wypoczynku niezależnie od pory roku.

W celu umówienia spotkania na terenie inwestycji zapraszamy do kontaktu z Biurem Sprzedaży w Gdyni.

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Ok, rozumiem.