Nieruchomości premium zyskują coraz większą popularność - zdjęcie główne

W ostatnich latach można było zaobserwować wyraźny popyt na nieruchomości z rynku premium. Wyjątkowe apartamenty stają się jedną z czołowych stabilnych inwestycji wśród inwestorów. Dziś liczy się nie tylko świetna lokalizacja, ale także wyjątkowy charakter osiedla. To projekty, które wpasowują się w architekturę miasta, nawiązują do tradycji miejsca i opowiadają jego historię na nowo.

Przykładem inwestycji, która pretenduje do top produktów na rynku nieruchomości, są Młyny Gdańskie. Unikatowe osiedle powstaje w dzielnicy Siedlce, sąsiadującej ze Śródmieściem. Oprócz szlachetnych wnętrz i wysokiej jakości materiałów wykończeniowych, na przyszłych mieszkańców czeka długa lista udogodnień, m.in.: atrakcyjny hol wejściowy, strefa rekreacyjna z salą fitness i strefą cardio. Ponadto powstanie dodatkowa sala klubowa, która będzie idealną przestrzenią dla integracji i wspólnych spotkań. Duże znaczenie ma również położenie budynków na nasłonecznionym wzgórzu, co gwarantuje idealne naświetlenie mieszkań przez cały rok. Mimo bogatej infrastruktury, osiedle wyróżniać się będzie dużą ilością zieleni. To wszystko powoduje, że Młyny Gdańskie to inwestycja o wyjątkowym charakterze i prestiżu, który podniesie jakość życia przyszłych mieszkańców.

Klienci poszukujący nieruchomości premium są i powinni być wymagający. Na rynku nie brakuje inwestycji, które nazywane są apartamentami, choć nie mają z nimi wiele wspólnego. Bardzo ważna jest więc weryfikacja nieruchomości pod kątem jakości, lokalizacji, architektury, udogodnień i materiałów, które łączą się w unikalny „charakter premium”. Tylko prawdziwe premium będzie zarabiać na siebie i przynosić zysk przez kolejne lata. – mówi Piotr Tarkowski, członek zarządu ALLCON.

Prestiżowe osiedla, takie jak Młyny Gdańskie, to jedne z potencjalnych inwestycji dla koneserów i inwestorów.

Cały artykuł opublikowany przez „Wprost Nieruchomości” jest dostępny TUTAJ.

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Ok, rozumiem.