Nowa Dąbrowa. Wkrótce sprzedaż mieszkań w leśnej części Gdyni - zdjęcie główne

Dąbrowa to jedna z najbardziej przyjaznych dzielnic Gdyni. Otoczenie gęstych lasów, kameralny klimat, niska zabudowa oraz łatwy dojazd do Obwodnicy Trójmiejskiej sprawiają, że żyje się tutaj wygodnie i blisko natury. Postanowiliśmy wykorzystać potencjał lokalizacji nowej inwestycji i stworzyć tu multifunkcjonalne osiedle, którego nie chce się opuszczać.

Nowa Dąbrowa będzie doskonale skomunikowana z całym Trójmiastem. W sąsiedztwie znajduje się przystanek autobusowy, z którego bez przesiadek dojedziemy do różnych zakątków Gdyni, do Sopotu czy Gdańska-Oliwy. Z kolei nowa Trasa Kaszubska już wkrótce umożliwi kierowcom jeszcze szybsze połączenie z Obwodnicą Trójmiejską oraz sprawny dojazd nad kaszubskie jeziora.

W ramach pierwszego etapu powstanie 60 mieszkań, o powierzchni od 38 do 80 m2 oraz 7 lokali usługowych na parterze.

Nowa Dąbrowa jest tworzona z myślą o osobach aktywnych, niezależnie od wieku, młodych duchem. Dla których najlepsza lokalizacja to taka, która umożliwia im łatwe podróżowanie. Nasz nowoczesny, miejski organizm powstanie w prawdopodobnie najlepszym punkcie układu drogowego Trójmiasta. – mówi Anna Maj, kierownik marketingu ALLCON. - Zależało nam na tym, by stworzyć miejsce tętniące życiem, dlatego w parterach zaplanowaliśmy sklepy, gastronomię i usługi. Ważnym aspektem projektu było dla nas również życie sąsiedzkie, które będzie kwitnąć na przestronnym placu w centralnym punkcie osiedla.

Wejścia do strefy mieszkalnej zaprojektowano od jego zacisznej strony. Mieszkania będą posiadały przestronne tarasy lub prywatne ogródki. Za inspirację do tworzenia wnętrz części wspólnych posłużyła bliskość lasów. Aranżację uzupełni wszechobecny motyw liści i zieleni.

W projekcie Nowej Dąbrowy nie zabrakło nowoczesnych, ekologicznych i energooszczędnych rozwiązań. Na terenie osiedla będą znajdowały się ogrody deszczowe oraz stojaki na rowery. W halach garażowych przewidziano możliwość realizacji gniazda do ładowania samochodów elektrycznych. Wszystkie budynki zaprojektowano zgodnie z najnowszymi warunkami technicznymi.

Już teraz można zapisać się poprzez formularz na stronie, by otrzymać ofertę, zanim trafi w czerwcu do oficjalnej sprzedaży.

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Ok, rozumiem.