Nowa Dąbrowa. Start sprzedaży mieszkań w Gdyni - zdjęcie główne

Nowa Dąbrowa to nowoczesny, kompletny organizm miejski, który otworzy zupełnie nowy rozdział w tej części Gdyni. Od bogatego zaplecza punktów handlowo-usługowych, miejsc zaprojektowanych z myślą o przedszkolu i przychodni po zielone place oraz otaczający inwestycję las, który stanie się jedynym w swoim rodzaju terenem rekreacyjnym. 

Osiedle usytuowane jest w prawdopodobnie najlepszym punkcie układu drogowego Trójmiasta – w niedalekiej odległości od Obwodnicy oraz nowo powstających: Trasy Kaszubskiej i Obwodnicy Metropolii Trójmiejskiej. Wyjazd nad morze, na lotnisko, nad kaszubskie jeziora, a nawet do Warszawy staną się łatwo dostępne. Dodatkowy komfort poruszania się po Trójmieście zapewni znajdujący się tuż przed wjazdem na osiedle przystanek autobusowy „Leśna Polana”, z którego bezpośrednio dojedziemy do pozostałych dzielnic Gdyni, Rumi, Sopotu, a nawet Gdańska-Oliwy. 

Na terenie Nowej Dąbrowy każdy znajdzie coś dla siebie – zielone oazy spokoju, niezwykłe place zabaw, przestrzenie dla biegaczy i spacerowiczów. W najbliższej okolicy znajduje się “Leśna Polana” z miejscami na ognisko czy rodzinny piknik, a także Wzgórze „Donas”, z którego rozpościera się widok na Gdynię, Sopot i niektóre dzielnice Gdańska. 

W projekcie inwestycji zaplanowano ekologiczne i energooszczędne rozwiązania, takie jak ogrody deszczowe czy stojaki na rowery.  W halach garażowych przewidziano możliwość realizacji gniazda do ładowania samochodów elektronicznych, zaś do wykończenia wnętrz zostaną użyte naturalne materiały. Aranżację uzupełni wszechobecny motyw liści i zieleni. 

Rozpoczęła się sprzedaż mieszkań z I etapu inwestycji. Do oferty trafiło 60 lokali o powierzchni od 38 do 80 m2 z ogródkami, przestronnymi balkonami, atrakcyjnymi loggiami i tarasami. 

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą