Nowa inwestycja ALLCON w Gdańsku-Wrzeszczu - zdjęcie główne

Najnowsza propozycja mieszkań deweloperskich w Gdańsku od ALLCON obejmować będzie 75 mieszkań oraz 23 apartamenty znajdujące się na 3 najwyższych kondygnacjach. Część mieszkalna została zaprojektowana na 10 kondygnacjach naziemnych, na których znajdą się lokale 2, 3, 4, oraz 5 pokojowe. Dodatkowo, na parterze inwestycji zlokalizowane będą lokale usługowe.

Budynek wielorodzinny wyposażony zostanie w podziemną halę garażową, do której wjazd znajdować się będzie od ulicy Baczyńskiego. W celu zadbania o estetykę inwestycji, ale również o relacje przyszłych mieszkańców, architekci zaaranżowali na dachu wjazdu do hali przestrzeń do spotkań.  Na terenie inwestycji zaplanowane zostały również zewnętrzne miejsca postojowe oraz komórki lokatorskie. Dodatkowo do dyspozycji mieszkańców zaprojektowano rowerownię dostępną z poziomu parteru.

Wnętrza inwestycji nawiązywać będą do klimatu nadmorskiego, kojarzącego się z relaksem, wakacyjnym odpoczynkiem i spokojem.

Wyjątkowa lokalizacja, w której mieścić się będzie inwestycja SEAHall, daje ogrom możliwości na spędzanie wolnego czasu. Bliskość licznych ścieżek rowerowych umożliwia dojazd na plażę, do historycznego centrum Gdańska, ale również do kulinarnego centrum Wrzeszcza, znajdującego się na ul. Wajdeloty.

Wypełnij formularz, by poznać ofertę mieszkań i apartamentów, zanim trafi do oficjalnej sprzedaży.