Nowe Biuro Sprzedaży. Zapraszamy do Tarasów Bałtyku! - zdjęcie główne

Jest nam miło poinformować, że 27 września 2021 roku otwieramy Biuro Sprzedaży w Tarasach Bałtyku. Nowoczesny apartamentowiec, który zdobył nagrodę Best Residential High–rise Development, usytuowany jest przy ul. Prezydenta Lecha Kaczyńskiego 31 w Gdańsku. 

Biuro Sprzedaży mieścić się będzie na parterze inwestycji. Utrzymane w nowoczesnym i ponadczasowym stylu oraz wyposażone w najlepsze rozwiązania technologiczne, usprawni spotkania Klientów z naszymi doradcami. Na potencjalnych nabywców czekać będą atrakcyjne oferty mieszkań oraz makiety osiedli, takich jak:
Tarasy Bałtyku,
- Młyny Gdańskie,
Linea,
Atrium Oliva

Jednocześnie informujemy, że z uwagi na przeprowadzkę do nowej lokalizacji, Biura Sprzedaży w Gdańsku 24 oraz 25 września będą zamknięte. W piątek, 24 września zapraszamy do Biura Sprzedaży w Gdyni Redłowie. 

W trosce o Państwa zdrowie i bezpieczeństwo w dalszym ciągu stosujemy specjalne środki ostrożności.

Nowe Biuro Sprzedaży będzie czynne w dni robocze (w godz. 9:00-18:00) oraz w soboty (w godz. 10:00-14:00).  Serdecznie zapraszamy. 

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Ok, rozumiem.