Nowe Biuro Sprzedaży - zapraszamy od 22 lutego - zdjęcie główne

Jest nam miło poinformować, że 22 lutego 2023 roku otwieramy Biuro Sprzedaży w gdyńskim biurowcu OFFICER. Budynek zlokalizowany w dzielnicy Wzgórze Św. Maksymiliana, w bezpośrednim sąsiedztwie Urzędu Miasta oraz Skweru Plymouth. Jednocześnie obecne Biuro Sprzedaży, przy ul. Łużyckiej 6A w Gdyni-Redłowie zostanie zamknięte.

Generalnym wykonawcą biurowca OFFICER był ALLCON Budownictwo. Obiekt posiada 6 kondygnacji naziemnych, 2 podziemne oraz prawie 5000 m2 powierzchni użytkowej. Biurowiec otrzymał również certyfikat BREEAM na poziomie EXCELLENT.

Nowe Biuro Sprzedaży mieścić się będzie na parterze inwestycji. Utrzymane w nowoczesnym i ponadczasowym stylu oraz wyposażone w najlepsze rozwiązania technologiczne, usprawni spotkania Klientów z naszymi doradcami. Na potencjalnych nabywców czekać będą atrakcyjne oferty mieszkań w Gdyni – m.in. w inwestycji Nowa Dąbrowa.

Z uwagi na przeprowadzkę do nowej lokalizacji, Biuro Sprzedaży w Gdyni-Redłowie we wtorek, 21 lutego, będzie zamknięte. W tym dniu zapraszamy do Biura Sprzedaży w Gdańsku przy ulicy P. Lecha Kaczyńskiego 31.

Nowe Biuro Sprzedaży mieszczące się przy al. Marsz. J. Piłsudskiego 11 będzie czynne od poniedziałku do piątku  w godzinach 9:00-17:00 oraz w soboty (1. oraz 3. sobota miesiąca) w godzinach 10:00-14:00.  

Serdecznie zapraszamy. 

Sprawdź, jak dojechać.