Odwiedź Najciekawszą Inwestycję Mieszkaniową Atrium Oliva - zdjęcie główne

Atrium Oliva to więcej niż tylko zwykła inwestycja mieszkaniowa - to projekt, który opiera się na innowacyjnych i zrównoważonych rozwiązaniach. ALLCON postawił na stworzenie miejsca, które nie tylko zapewni komfortowe warunki do mieszkania, ale także pozytywnie wpłynie na samopoczucie i zdrowie jego mieszkańców.

Architektura zgodna z zasadami neuroarchitektury

Przed przystąpieniem do projektowania, architekci z pracowni ROARK Studio przeprowadzili szczegółowe badania z zakresu neuroarchitektury i neurourbanistyki. Wyniki tych badań pomogły stworzyć przestrzeń, która nie tylko zachęca do aktywności społecznej, ale także sprzyja relaksowi i regeneracji. Obniżone terenowo patio, przemyślane miejsca rekreacyjne oraz urokliwe zielone zakątki - to tylko niektóre elementy, które sprawiają, że Atrium Oliva to idealne miejsce do życia.

Minimalistyczne wnętrza i prozdrowotne udogodnienia

Wnętrza Atrium Oliva zachwycają prostotą i elegancją. ALLCON postawił na wysokiej jakości materiały, takie jak kamienie naturalne, certyfikowane drewno i miedź, tworząc przestrzeń, która przywołuje atmosferę domowego ciepła. Dodatkowo, inwestycja została wyposażona w liczne udogodnienia prozdrowotne, takie jak tężnia solankowa, sauna tradycyjna i sauna podczerwieni, które wspierają regenerację i relaks.

Zielone otoczenie i innowacyjne rozwiązania

Atrium Oliva otacza bujna zieleń Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. ALLCON zadbał o to, aby mieszkańcy mogli cieszyć się pięknem natury prosto z okien swoich apartamentów. Ponadto, na terenie inwestycji zastosowano szereg innowacyjnych rozwiązań ułatwiających codzienne życie, takich jak system automatyki domowej, ładowarki elektryczne czy panele fotowoltaiczne.

Dołącz do nas już 18 maja!

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych na Dzień Otwarty Atrium Oliva, który odbędzie się w sobotę, 18 maja, w godzinach od 10:00 do 16:30. Aby wziąć udział w wydarzeniu i poznać nagrodzoną inwestycję, prosimy o zapisanie się na listę gości dostępną TUTAJ.