OSIEDLE GDYŃSKIE JUŻ PO ODBIORACH OSTATNICH MIESZKAŃ W OSTATNIM BUDUNKU - zdjęcie główne

Osiedle Gdyńskie tworzy siedem kameralnych, dwupiętrowych budynków usytuowanych wśród lasu. Śródleśna lokalizacja, oryginalna, nadmorska architektura zainspirowały projektantów do wprowadzenia rozwiązań wpływających na wygodę i bezpieczeństwo mieszkańców: windy komunikujące hale garażowe z sekcjami mieszkaniowymi, ogrodzenie osiedla oraz wideo-domofony.

Położenie osiedla stwarza mieszkańcom optymalne warunki do aktywności fizycznej, relaksu w ciszy i spokoju przez cały rok. Mieszkańcy osiedla mają też do dyspozycji park z małym laskiem oraz bogato wyposażony i bezpieczny plac zabaw dla dzieci.

Obecnie w ofercie znajduje się już ostatnie, gotowe do odbioru mieszkanie w ostatnim budynku numer 7. Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 55,92 mkw ze wschodnim balkonem (4,81) jest położone na parterze budynku w najbliższym sąsiedztwie lasu. Jest to ostatnia szansa, aby zamieszkać na osiedlu tak cenionym przez jego Mieszkańców.

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Ok, rozumiem.