Ostatnia szansa na zakup apartamentu w Młynach Gdańskich - zdjęcie główne

Młyny Gdańskie zostały zaprojektowane z myślą o osobach ceniących jakość w każdym aspekcie życia. Dziedziniec inwestycji to spójna kompozycyjnie przestrzeń, nawiązująca do dawniej istniejących na tych terenach wiśniowych sadów oraz okolicznych winnic. Wyróżniającym elementem osiedla jest koło młyńskie w centralnym punkcie nawiązujące do historycznej roli tego terenu.

Stylowo urządzone i wyposażone wnętrza oraz części wspólne umożliwiają mieszkańcom spędzanie czasu z przyjaciółmi przy dobrej kawie lub partii w bilarda. Dodatkową opcją jest możliwość wspólnego treningu w sali fitness lub kardio.

Znacznym udogodnieniem dla mieszkańców inwestycji jest również bliskość sklepów, salonów kosmetycznych, przychodni oraz szkół. Część ze wspomnianych usług zlokalizowana jest na terenie osiedla. 

Wyjątkowość inwestycji podkreślają zdobyte nagrody i tytuły: Budowa roku 2022, Najciekawsza Inwestycja Mieszkaniowa 2022 roku (Trojmiasto.pl) oraz Inwestycja Roku 2021 (Obido).

Nadzwyczajna architektura oraz wyróżniające się udogodnienia zostały docenione również przez liczne grono klientów.

W ofercie zostało już ostatnie mieszkanie o powierzchni 50,61 m2.

Wyjątkowy, 2-pokojowy apartament charakteryzuje się komfortowym rozkładem gdzie doświetlona strefa dzienna zaaranżowana została na metrażu 24,34 m2 z wyjściem do ogródka o powierzchni 87,15 m2. Dopełnieniem mieszkania jest sypialnia (11,39 m2), łazienka (4,81 m2) oraz przedpokój z miejscem na szafę w zabudowie (10,07 m2). Do mieszkania istnieje możliwość dokupienia miejsca postojowego w hali garażowej oraz komórki lokatorskiej.

Oferta ostatniego dostępnego mieszkania znajduje się TUTAJ.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego z naszymi Doradcami ds. Sprzedaży w celu umówienia się na prezentację apartamentu na terenie inwestycji:

gdansk@allcon.pl
58 888 25 52