OSTATNIE MIESZKANIE W SCENERII PARKOWEJ CZEKA NA WŁAŚCICELA - zdjęcie główne

Sceneria Parkowa, niezwykle kameralna inwestycja, zlokalizowana w jednej z ciekawszych i lepiej skomunikowanych dzielnic Gdyni. Osiedle mieszczące się przy ulicy Parkowej zdaje się być propozycją idealną dla sporej grupy osób. Bliskość terenów zielonych, ścieżek rowerowych oraz parków jest dużym udogodnieniem dla amatorów aktywności na świeżym powietrzu. W niedalekiej odległości znajdują się siłownia oraz basen, które sprostają oczekiwaniom osób preferujących intensywne spędzanie wolnego czasu.

Znacznym udogodnieniem dla mieszkańców osiedla jest bliskość licznych sklepów, restauracji, salonów kosmetycznych, również na terenie samego osiedla. Za sprawą tak obszernej oferty lokali usługowych w najbliższej okolicy Sceneria Parkowa stała się miejscem, gdzie zaspokojenie potrzeb życia codziennego jest niezwykle proste.

Tak wyjątkowa inwestycja została bardzo szybko doceniona przez liczne grono klientów, za sprawą których w ofercie pozostało jedno mieszkanie.

Ostatnią dostępną propozycją jest mieszkanie 2-pokojowe o niezwykle komfortowym metrażu. Na powierzchni 53,70 m2 zaaranżowano salon z aneksem kuchennym (31 m2), sypialnię (11,48 m2) oraz łazienkę (5,23 m2). Całość dopełnia przedpokój (5,99 m2) z miejscem na szafę w zabudowie. Ponadto mieszkanie posiada balkon (8,32 m2) z ekspozycją zachodnia.

Oferta ostatniego mieszkania w ofercie promocyjnej znajduje się TUTAJ