PIERWSZE MIESZKANIE – CO WARTO WIEDZIEĆ? - zdjęcie główne

Czas, w którym wynajmujemy mieszkanie wydaje się być idealnym momentem na poszukiwanie pierwszej nieruchomości. Okres ten daje nam możliwość doprecyzowania, co jest dla nas istotne w wyborze pierwszego mieszkania. Dobre skomunikowanie, bliskość przystanków autobusowych, dostępność usług czy też dodatkowy pokój umożliwiający podjęcie pracy zdalnej. Własne mieszkanie to nie tylko miejsce stworzone na miarę indywidualnych potrzeb i upodobań ale również miejsce zapewniające poczucie bezpieczeństwa i świadomości zwiększenia wartości nieruchomości w czasie. 

Jedną z ciekawszych propozycji nowych mieszkań w Gdyni jest inwestycja Nowa Dąbrowa zlokalizowana przy ulicy Rdestowej. Ceny mieszkań rozpoczynają się już od nieco ponad 9 100 zł brutto / m2. W ofercie mieszkań na sprzedaż znajdują się lokale 2-, 3- oraz 4- pokojowe. Osiedle Nowa Dąbrowa zdaje się być idealną propozycją na pierwsze mieszkanie dla młodych osób. Bliskość natury, usług ale też dogodna sieć komunikacyjna jest niebywałym atutem mieszkań od dewelopera ALLCON. Dodatkowym atutem osiedla na Dąbrowie jest niedaleka odległość od Trasy Kaszubskiej oraz obwodnicy Trójmiasta (S6), dzięki którym szybko dojedziemy zarówno do Gdańska jak i do pozostałych dzielnic Gdyni. 

Alternatywą dla Nowej Dąbrowy może być gdańska inwestycja Linea, zlokalizowana na styku Moreny i Jasienia. W ofercie znajdują się mieszkania 1-, 2-, 3-, 4- oraz 5- pokojowe zarówno z ogródkami jak i balkonami. Ceny rozpoczynają się już od niewiele ponad 9 500 zł brutto / m2. Osiedle Linea za sprawą wyjątkowej lokalizacji umożliwia komfortowy dojazd do centrum Gdańska jak i obwodnicy Trójmiasta. Dodatkowym atutem nieruchomości znajdujących się w pobliżu alei Pawła Adamowicza jest zaplanowany teren rekreacyjny o powierzchni ponad 7000 m2.  

Kupno nowego mieszkania deweloperskiego od ALLCON gwarantuje obsługę na najwyższym poziomie, począwszy od doradztwa w wyborze mieszkania, zapewnienia konsultacji z ekspertami finansowymi aż po konsultacje aranżacyjne. Kredyt na pierwsze mieszkanie to częsty wybór klientów, dlatego też oferując na sprzedaż nasze nieruchomości w Gdyni oraz Gdańsku dajemy możliwość bezpłatnych konsultacji z niezależnymi ekspertami kredytowymi 

Aktualna oferta nowych mieszkań na osiedlu Nowa Dąbrowa znajduje się TUTAJ 

Aktualna oferta nowych mieszkań na osiedlu Linea znajduje się TUTAJ