x

W trosce o komfort i bezpieczeństwo Klientów, obecnie spotkania z Doradcami w Biurze Sprzedaży lub na terenie inwestycji możliwe są jedynie po wcześniejszym umówieniu się.

Dowiedz się więcej
Rozpoczęła się sprzedaż apartamentów - II etap inwestycji NEXO w Pucku - zdjęcie główne

12 kwietnia 2019 rozpoczęła się oficjalna sprzedaż apartamentów w budynku CD inwestycji NEXO w Pucku. W ofercie znajdują się mieszkania o powierzchni od 26m2 do 65m2, z ogródkami o powierzchni nawet do 110m2, przestronnymi balkonami i tarasami o powierzchni do 26m2. Termin odbioru planowany jest na II kwartał 2020 roku.

Ogromnym atutem osiedla NEXO Apartamenty na Klifie jest lokalizacja. Któż nie chciałby mieszkać nad samym brzegiem morza i w sąsiedztwie parku, którym można dojść spacerem do puckiej mariny. Miejsce to przyciąga do siebie miłośników sportów wodnych dzięki doskonałym warunkom do uprawiania kite- oraz windsurfingu. Bliskość znanych ośrodków miejskich, takich jak Gdynia, Sopot i Gdańsk, czyni tą inwestycję jedną z najatrakcyjniejszych na tutejszym runku nieruchomości.

Apartamenty atrakcyjnie komponują się z nadmorskim krajobrazem, nawiązując do nadmorskiego modernizmu. NEXO jest osiedlem kameralnym, oferującym wiele udogodnień mieszkańcom. Mogą oni korzystać z boiska plażowego oraz zielonej przestrzeni wspólnej, wyposażonej w leżaki, hamaki i trampoliny. W trosce o wygodę oraz poczucie bezpieczeństwa mieszkańców inwestycja NEXO została ogrodzona i wyposażona w kontrolę dostępu. Na terenie osiedla znajdują się również zewnętrzne miejsca parkingowe oraz w każdym z budynków znajduje się podziemna halą garażowa.

Tuż przy NEXO swój początek mają jedne z najatrakcyjniejszych w Polsce szlaki rowerowe. Blisko 45 kilometrów malowniczej trasy wzdłuż nabrzeża biegnie przez Swarzewo, Władysławowo, Chałupy, Jastarnię, Juratę, aż po Hel. Różnorodność okolicznych terenów to także doskonałe miejsce do treningów triathlonistów.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą oraz do obejrzenia galerii zdjęć. 

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Ok, rozumiem.