Rozpoczęto budowę ostatniego etapu NEXO Apartamentów Inwestycyjnych - zdjęcie główne

Trwają prace nad budową ostatniego budynku, wchodzącego w skład kompleksu NEXO Apartamenty Inwestycyjne. Budunek GH powstaje zaledwie 50 metrów od piaszczystej plaży i 10 metrów od nadmorskiego parku. 

W ofercie ostatniego etapu znajdują się lokale 1-, 2- i 3-pokojowe z przestronnymi balkonami, tarasami, a także ogródkami aż do 220 mkw. Inwestycja będzie ogrodzona i wyposażona w kontrolę dostępu. 

Właściciele II etapu (budynek GH) będą mieli dostęp do strefy klubowej z częścią przeznaczoną dla dzieci. We wszystkich budynkach znajdą się ogólnodostępne miejsca na rowery oraz sprzęty wodne. 

W podziemnej hali garażowej, do której można wygodnie zjechać windą, oprócz miejsc postojowych, znajdą się również pomieszczenie na rowery oraz sprzęt wodny. Na terenie kompleksu dostępne będą także zewnętrzne miejsca postojowe.

Ceny zaczynają się od 346 tysięcy złotych i zawierają m.in. wykończenie łazienki, kuchnię z zabudową AGD, malowanie ścian i sufitów czy montaż drzwi wewnętrznych i opraw świetleniowych.

Właśnie trwa sprzedaż apartamentów inwestycyjnych w budynku GH. Sprawdź ofertę.

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Ok, rozumiem.