System automatyki domowej w Atrium Oliva - zdjęcie główne

Innowacyjne technologie przygotowane z myślą o ekologii i wygodzie sprawiają, że mieszkanie stanie się jeszcze bardziej przyjaznym miejscem do życia. To nie tylko zapewnienie najwyższego komfortu, lecz również szansa na obniżenie rachunków. Apartamenty w Atrium Oliva zawierać będą kompleksowe rozwiązania dostosowane do funkcji pomieszczeń oraz potrzeb mieszkańców. 

Automatyczne sterowanie ogrzewaniem

Pakiet FIBARO Smart Home w Atrium Oliva zadba o optymalną temperaturę w apartamencie. Zintegrowana z systemem aplikacja na smartfon pozwoli mieszkańcom zdalnie sterować temperaturą w mieszkaniu, dobraną do danego pokoju, pory dnia i przyzwyczajeń. Jest to idealne rozwiązanie, jeśli apartament w Atrium Oliva ma być traktowany jako second home. Ponadto, głowice grzejnikowe FIBARO The Heat Cotroller wykryją nagłe otwarcie okna i wyłączą ogrzewanie na czas wietrzenia, w ten sposób redukując niepotrzebne koszty. Harmonogram grzewczy umożliwi zaprogramowanie temperatury dla określonych dni tygodnia, pór dnia, a nawet warunków pogodowych. 

Komfort i bezpieczeństwo

Zalanie mieszkania swojego lub sąsiadów to powszechnie znany problem. Dzięki czujnikom zalania mieszkańcy Atrium Oliva natychmiast otrzymają powiadomienie na telefon o wykryciu przecieku. System, wyposażony w elektrozawory, odłączy dopływ wody, minimalizując skutki awarii hydraulicznej. Ta doskonała konfiguracja zabezpieczy mieszkanie, niezależnie od miejsca przebywania. 

Funkcjonalność systemu FIBARO

System FIBARO jest zawsze gotowy na rozbudowę. W każdej chwili istnieje możliwość dodania kolejnych urządzeń – według indywidualnych potrzeb. Bezinwazyjna instalacja, najwyższy poziom bezpieczeństwa i prywatności danych przyczyni się do wzrostu komfortu mieszkańców.