Tarasy Bałtyku - najnowsze zdjęcia pokazujące postępy prac na budowie - zdjęcie główne

Apartamentowiec Tarasy Bałtyku to zdobywca nagrody Best Residential High-Rise Development Poland w 2019 roku oraz dodatkowo wyróżnienia FIVE STAR. Tym samym ta prestiżowa inwestycja znalazła się wśród najlepszych w Europie. Jury konkursu, w skład którego weszło 80 międzynarodowych, niezależnych ekspertów, szczegółowo oceniało: oryginalność architektury, design, jakość wykonania projektów, ich lokalizację, a także rozwiązania chroniące środowisko, użyte innowacje, standard wykończenia oraz bezpieczeństwo.

Obecnie Tarasy Bałtyku są na etapie realizacji wszystkich elewacji, które czasowo zostały zasłonięte rusztowaniami. Ponadto trwają prace wewnątrz apartamentów oraz prace związane z wykończeniem podziemnej hali garażowej i części wspólnych apartamentowca. W ofercie znajdują się apartamenty: od 2 do 5-pokojowe o metrażach od 43,1 do 163,2 m2. Termin oddania do użytku jest zaplanowany na czerwiec 2021 roku.

W celu uzyskania szczegółów związanych z ofertą zapraszamy do kontaktu z Biurem Sprzedaży ALLCON.

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Ok, rozumiem.