Tarasy Bałtyku z tytułem „Najciekawsza Inwestycja Mieszkaniowa 2021 Roku” - zdjęcie główne

Tarasy Bałtyku, usytuowane w pierwszej linii zabudowy od morza, po raz kolejny wyróżnione. Po zwycięstwie w międzynarodowym konkursie European Property Awards 2019-2020 i otrzymaniu wyróżnienia FIVE STAR, a następnie zdobyciu Nagrody I Stopnia w krajowym konkursie Budowa Roku 2020, apartamentowiec zdobył tytuł „Najciekawszej Inwestycji Mieszkaniowej 2021 Roku w Trójmieście”. To już jedenasta edycja plebiscytu organizowana przez portal trojmiasto.pl. Tym razem redakcja nominowała do przeglądu 60 inwestycji z Gdyni, Gdańska oraz z obrzeży Trójmiasta. 

Dziękujemy za każdy z 2183 oddanych głosów na Tarasy  Bałtyku. Ogromne podziękowania składamy wszystkim osobom zaangażowanym w projekt, realizacje i sukces tej gdańskiej inwestycji: Pracownikom Grupy ALLCON, Zespołowi BJK Architekci, Architektonicznej Pracowni Projektowej KOLORPLUS, firmie BLUE GRASS. 

Jednocześnie informujemy, że wszystkie apartamenty w Tarasach Bałtyku zostały już sprzedane. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszej nowej certyfikowanej inwestycji premium w Gdańsku – Atrium Oliva