Whiskey On The Rocks. Amerykańska restauracja w Tarasach Bałtyku - zdjęcie główne

Działająca w Sopocie Whiskey On the Rocks, słynąca ze swoich pysznych żeberek, steków czy burgerów, zostanie przeniesiona w nowe miejsce. Restauracja będzie mieścić się na parterze inwestycji Tarasy Bałtyku od strony Parku im. Ronalda Reagana i stanie się idealną przestrzenią do spotkań z przyjaciółmi przy wspólnym stole.

Nowoczesny apartamentowiec Tarasy Bałtyku, zlokalizowany przy ul. Prezydenta Lecha Kaczyńskiego w Gdańsku, usytuowany jest w gdańskiej dzielnicy Przymorze. Zaledwie 900 metrów dzieli Tarasy Bałtyku od brzegu Zatoki Gdańskiej, popularnej, piaszczystej plaży oraz molo w Gdańsku Brzeźnie. Inwestycja otrzymała nagrodę Best Residential High–rise Development Poland w ramach konkursu European Property Awards 2019-2020 i została oddana do użytku w 2021 roku. Obecnie w Tarasach Bałtyku jest dostępnych jeszcze 5 lokali usługowych, przeznaczonych pod wynajem.

Whiskey On The Rocks to miejsce o unikalnym charakterze, stworzone z myślą nie tylko o miłośnikach amerykańskiej kuchni czy bursztynowego trunku. Tutaj każdy znajdzie coś dla siebie. Oryginalny wystrój wnętrz, autorskie drinki przyrządzane na bazie Jacka Daniels’a czy muzyka na żywo to niektóre z atutów tego lokalu.

Otwarcie restauracji planowane jest w październiku 2021 roku.

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Ok, rozumiem.