Wkrótce nowa oferta mieszkań w Gdyni - zdjęcie główne

Dąbrowa to jedna z najmłodszych i najbardziej rodzinnych dzielnic Gdyni. Wśród jej licznych zalet można wymienić m.in. malowniczy, leśny krajobraz, kameralną, willową atmosferę, a przy tym dobre połączenie z całą metropolią, za sprawą zarówno komunikacji miejskiej, jak i szybkiego dostępu do Obwodnicy Trójmiasta.

To właśnie na Dąbrowie realizujemy „22. dzielnicę Gdyni” – nowoczesne, multi funkcjonalne osiedle, którego nie chce się opuszczać. Projekt Nowej Dąbrowy uwzględnia nie tylko zróżnicowaną ofertę mieszkań i lokali usługowych, ale też bogate tereny zielone, plac zabaw, ulicę handlową oraz tętniący życiem sąsiedzkim plac, położony w centralnym punkcie inwestycji.

Twórcy Nowej Dąbrowy wiele uwagi poświęcili wysokiej jakości rozwiązaniom sprzyjającym zdrowiu, środowisku i oszczędnościom. W przestrzeni zewnętrznej znajdą się m.in. ogrody deszczowe. Dla rowerzystów przygotujemy stojaki na rowery, a dla posiadaczy aut elektrycznych - możliwość realizacji gniazda do ładowania pojazdów.

W ramach nowego zadania inwestycyjnego zrealizujemy budynek z 68 mieszkaniami o powierzchni od 36 do 85 m2 z balkonami lub ogródkami. Dla mieszkańców powstanie również m.in. przestronna hala garażowa i rowerownia.  Na parterze zlokalizowane będą lokale usługowe oraz mieszkania o ponadstandardowej wysokości 3 metrów. Nowe mieszkania będą gotowe do odbioru w I kwartale 2026 roku.

Na przedsprzedaż budynku C można zapisać się TUTAJ