Wkrótce przedsprzedaż nowego etapu Domów LINEA - zdjęcie główne

LINEA to osiedle, które łączy w sobie wiele możliwości. Oprócz szerokiej oferty mieszkań powstaną tu  nowoczesne domy szeregowe z prywatnymi ogródkami oraz jedno- lub dwustanowiskowymi garażami. Ważną rolę spełnią również wygodne punkty usługowe oraz osiedlowe sklepy, podnoszące komfort codziennego życia.

Przyszli mieszkańcy domów LINEA będą mogli zdecydować, czy wolą korzystać z chwili wytchnienia w kameralnym otoczeniu własnego ogrodu, czy korzystać z możliwości, jakie daje tętniące życiem centrum osiedla. Każdy z domów będzie posiadać dwie przestrzenie: dzienną i nocną, co znacznie zwiększy wygodę domowników. Część dzienna to przestronny salon z szerokim wyjściem do ogrodu oraz aneksem kuchennym. W części nocnej, na piętrze, znajdują się cztery pokoje. Z łatwością zaaranżujemy tam sypialnię, pokoje dziecięce, dwie przestronne łazienki wraz z garderobą czy gabinet do pracy zdalnej.

Wentylacja z odzyskiem ciepła, możliwość instalacji klimatyzacji czy kominka również przyczynią się do wzrostu komfortu przyszłych właścicieli.

W nowym etapie powstanie 8 domów o funkcjonalnych rozkładach w metrażach od 137 do 185 m2 z garażami i ogródkami do 110 m2. Oprócz możliwości aranżacyjnych, mieszkańcy docenią również bliskość szkół, przedszkoli, terenów zielonych oraz przystanków tramwajowych.

Zapisz się na nowy etap. 

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Ok, rozumiem.