Apartamenty Inwestycyjne w Pucku czekają na odbiór przez pierwszych właścicieli - zdjęcie główne

Zakup nieruchomości nad morzem cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem. Lokale w nadmorskich kurortach nie tylko przynoszą satysfakcjonujące zyski, lecz również stają się cennym aktywem w portfelu inwestora. Można je przeznaczyć na całoroczny wynajem oraz traktować jako własną bazę wypoczynkową.

Dynamiczny rozwój Pucka w ostatnich latach sprawia, że miasto z roku na rok zyskuje coraz większą popularność. To miasteczko całoroczne, co oznacza, że zarabiać na wynajmie można tu przez cały rok – nie tylko w sezonie.

Mieszkańcy, oprócz wspaniałych widoków na Zatokę Pucką, mogą korzystać z mariny jachtowej, stanowiącej bazę dla rozwijającej się żeglugi turystycznej. Puck to również miejsce często wybierane do treningów przez triathlonistów, a także idealna baza wypadowa na Półwysep Helski i do Trójmiasta.

Dużą rolę odgrywa lokalizacja – miejscowość znajduje się zaledwie 30 km od Trójmiasta i jest mniej zakorkowane niż Półwysep Helski, dzięki czemu dojazd do Pucka w sezonie letnim jest szybszy i łatwiejszy, niż do miejscowości na Helu.

JUŻ NIEBAWEM RUSZA SPRZEDAŻ NOWEGO ETAPU – APARTAMENTY INWESTYCYJNE NEXO

Apartamenty Inwestycyjne NEXO wyróżniają się wysoką jakością wykonania, starannie zaprojektowaną przestrzenią wspólną oraz rewelacyjną lokalizacją. Kompleks usytuowany jest na puckim klifie, zaledwie 50 metrów od plaży, a z niektórych lokali rozpościera się malowniczy widok na Zatokę.

Oferta NEXO obejmuje częściowo wyposażone lokale 1- i 3-pokojowe, 26 do 65 mkw, z przestronnymi balkonami, tarasami oraz ogródkami aż do 130 mkw. Wnętrza posiadają wymalowane ściany, zamontowane drzwi wewnętrzne i oprawy oświetleniowe oraz wykończone łazienki i posadzki.

Osoby spędzające tu czas będą mogły korzystać z szeregu udogodnień, m.in.  podziemnej hali garażowej, strefy saun, czy strefy klubowej dla najmłodszych. Do dyspozycji jest również zewnętrzna, zadaszona strefę relaksu, hamaki, siłownia oraz stół do tenisa stołowego.

Od 30 czerwca 2021 roku apartamenty w budynku EF są gotowe do odbioru.

Więcej o inwestycji TUTAJ.

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Ok, rozumiem.