Zakup mieszkania – kredyt hipoteczny - zdjęcie główne

Obecnie na rynku dostępnych jest kilkadziesiąt ofert kredytowych. Zapoznanie się z propozycjami banków na własną rękę może okazać się długotrwałym procesem. Dlatego też w trosce o zapewnienie jak najlepszej obsługi doradczej, ALLCON oferuje bezpłatne konsultacje z najlepszymi ekspertami kredytowymi z firm BESTMO oraz EXPANDER. Wsparcie ekspertów finansowych umożliwia usprawnienie procesu ubiegania się o kredyt hipoteczny, co jest niezwykle pomocne zważywszy na różnice we wnioskach uwarunkowane formą zatrudnienia. 

Częstym pytaniem jakie zadają sobie osoby chcące kupić mieszkanie jest: kiedy zgłosić się do eksperta Kredytowego? Najlepszym rozwiązaniem jest udanie się na spotkanie jeszcze przed rozpoczęciem procesu poszukiwania mieszkania. Ekspert już na pierwszym spotkaniu oszacuje zdolność kredytową i tym samym ułatwi określenie budżetu. W kolejnych krokach można już rozpocząć poszukiwania mieszkania oraz kompletowanie dokumentów niezbędnych do złożenia wniosku kredytowego. Na tym etapie wsparcie Eksperta jest niezwykle ważne, z uwagi na różnorodne wymagania uwzględniające rodzaj nieruchomości, etap zaawansowania czy też wspomniana wcześniej formę zatrudnienia.

Jedną z częściej wybieranych inwestycji rodzinnych w Gdańsku jest LINEA zlokalizowana na styku gdańskich dzielnic Moreny i Jasienia. Z kolei w Gdyni prym wiedzie Nowa Dąbrowa mieszcząca się w niedalekiej odległości nowo otwartej Trasy Kaszubskiej.

Aktualna oferta dostępnych mieszkań na osiedlu LINEA znajduje się TUTAJ.

Aktualna oferta dostępnych mieszkań na osiedlu Nowa Dąbrowa znajduje się TUTAJ.

Zachęcamy do kontaktu z naszymi doradcami w celu umówienia bezpłatnych konsultacji z ekspertami finansowym:

Biuro Sprzedaży w Gdańsku 
Gdańsk - Przymorze, ul. P. Lecha Kaczyńskiego 31,
telefon: 58 760 07 48
e-mail:
gdansk@allcon.pl

Biuro Sprzedaży w Gdyni 
Gdynia - Redłowo, ul. Łużycka 6A,
telefon: 58 888 25 52
e-mail:
gdynia@allcon.pl