Zielona Aleja - zakończona inwestycja na Gdańskiej Morenie - zdjęcie główne

Osiedle Zielona Aleja powstało w atrakcyjmym miejscu Moreny, dzielnicy Gdańska stale się rozwijającej i cenionionej przez mieszkańców. Sprawna komunikacja miejska pozwala stąd w kilkanaście minut dotrzeć do centrum Wrzeszcza lub do Gdańska Głównego. Atrakcyjna lokalizacja ma do zaoferowania dodatkową, bezcenną wartość - bliski dostęp do lasów Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego.

Na terenie osiedla wprowadziliśmy zróżnicowane funkcje usługowe i handlowe, zaspokajające tym samym najistotniejsze potrzeby mieszkańców. Dogodna lokalizacja Zielonej Alei zachęca przy tym do korzystania z położonej nieopodal Galerii Morena, a w razie potrzeby również z usług medycznych, okolicznych szkół czy gastronomii.

Skala zabudowy wpływa na niemal każdy aspekt naszego życia. Zielona Aleja została zaprojektowana z myślą o codziennym komforcie jej mieszkańców oraz tworzeniu relacji sąsiedzkich. To właśnie tu, pośród architektury dostosowanej skalą do potrzeb człowieka można odkryć prawdziwy spokój, harmonię i wyciszenie.

Zapraszamy do zapoznania się historią realizacji Zielonej Alei w naszej Galerii.

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Ok, rozumiem.