Tarasy Bałtyku wśród najlepszych inwestycji w Europie

25/10/2019 / Tarasy Bałtyku

Tarasy Bałtyku - nasz apartamentowiec realizowany w Gdańsku zdobył międzynarodową nagrodę Best Residential High–rise Development Poland w ramach prestiżowego konkursu European Property Awards 2019-2020. Podczas gali wręczania nagród w Londynie otrzymał również dodatkową nagrodę FIVE STAR.

Czytaj więcej ›

DOMY MALCZEWSKIEGO W CENTRUM GDAŃSKA

23/10/2019 / Domy Malczewskiego

Zapraszamy do zapoznania się z październikową sesją zdjęciową Domów Malczewskiego zlokalizowanych w Gdańsku przy ulicy Na Zboczu. Ze względu na atrakcyjną lokalizację Domy Malczewskiego stanowią idealną propozycję dla osób poszukujących niezależności, którą daje własny dom w połączeniu z wygodą zarezerwowaną dla apartamentu położnego na prywatnym, bezpiecznym osiedlu.

Czytaj więcej ›

OSIEDLE GDYŃSKIE Z LOTU DRONA

18/10/2019 / Osiedle Gdyńskie

Zapraszamy do zapoznania się z najnowszymi, lotniczymi zdjęciami Osiedla Gdyńskiego oraz jego najbliższego, leśnego otoczenia. Oprócz zielonych lasów Kępy Oksywskiej na horyzoncie widać: Gdyński Port, Zatokę Gdańską oraz Centrum Gdyni.

Czytaj więcej ›
Strona 3 z 59

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Ok, rozumiem.