Nadmorskie apartamenty w Tarasach Bałtyku gotowe do odbioru

08/06/2021 / Tarasy Bałtyku

Zakończyła się budowa jednego z najwyższych i najbardziej atrakcyjnych gdańskich budynków mieszkalnych w pierwszej linii zabudowy od morza. Apartamentowiec Tarasy Bałtyku – zdobywca międzynarodowej nagrody European Property Awards w kategorii High-Rise Development – jest już gotowy.

Czytaj więcej ›

NEXO Apartamety Inwestycyjne w Pucku powstają 50 metrów od morza

04/06/2021 / NEXO Apartamenty Inwestycyjne

Kameralny kompleks nadmorskich apartamentów cieszy się coraz większą popularnością. Gotowe lokale można przeznaczyć na całoroczny wynajem oraz traktować jako własną bazę wypoczynkową. Zapraszamy do zapoznania się z artykułem, który ukazał się w dodatku "Zamieszkaj nad Morzem".

Czytaj więcej ›

Wkrótce premiera II etapu osiedla LINEA w Gdańsku

11/05/2021 / LINEA

Trwają prace nad ofertą kolejnego budynku w ramach inwestycji LINEA. Nowoczesne osiedle powstaje na granicy dzielnic Morena i Jasień. Wielką zaletą tej okolicy jest aleja Pawła Adamowicza, która zapewnia dogodną komunikację z całą metropolią. LINEA przyciąga także przyjazną atmosferą okolicy, bogatą zielenią oraz rozwiniętą infrastrukturą osiedlową.

Czytaj więcej ›
Strona 3 z 71

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Ok, rozumiem.