Biura Sprzedaży otwarte - zapraszamy do umówienia spotkania

01/06/2020 / Spotkanie online

Miło nam poinformować, że Biura Sprzedaży w Gdyni (ul. Łużycka 6A) i Gdańsku (al. Jana Pawła II 3C oraz al. Grunwaldzka 102/9) są już otwarte. By zapewnić komfort i bezpieczeństwo Klientom prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy przed umówieniem spotkania w biurze, na budowie lub na terenie gotowej inwestycji.

Czytaj więcej ›

NEXO APARTAMENTY NA KLIFIE JUŻ PO ODBIORACH

29/05/2020 / NEXO - Apartamenty na Klifie

W ostatnich dniach maja, zgodnie z zaplanowanym terminem odbyły się odbiory apartamentów w budynku C i D. Nowi mieszkańcy inwestycji przy ulicy Nowy Świat w Puck już latem będą mogli spędzić wakacje we własnym apartamencie położonym tuż przy parku, 50 metrów od Zatoki Puckiej.

Czytaj więcej ›

Zapraszamy na spotkanie online z naszym doradcą

21/04/2020 / Spotkanie online

W trosce o bezpieczeństwo naszych Klientów wszystkie Biura Sprzedaży są obecnie zamknięte, jednak nasi doradcy są do Państwa dyspozycji i pomogą wybrać najlepsze mieszkanie, apartament lub dom. Oprócz komunikacji mailowej, telefonicznej i poprzez Live Chat, zachęcamy również do spotkań online z doradcami.

Czytaj więcej ›
Strona 3 z 64

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Ok, rozumiem.