x

W trosce o komfort i bezpieczeństwo Klientów, obecnie spotkania z Doradcami w Biurze Sprzedaży lub na terenie inwestycji możliwe są jedynie po wcześniejszym umówieniu się.

Dowiedz się więcej

Emocjonujące metry. Dlaczego jest (i będzie) drożej?

23/01/2020 / Tarasy Bałtyku

Ceny nowych mieszkań w większości polskich aglomeracji osiągnęły już poziom hossy z 2007 roku lub go przekroczyły. Sprowokowało to tezy o bańce spekulacyjnej i nadchodzącym kryzysie w branży. Tymczasem, polski rynek nieruchomości jest daleki od przegrzania, a najbardziej prawdopodobny scenariusz na przyszłe lata to dalszy wzrost cen mieszkań i domów.

Czytaj więcej ›

Zielona Aleja - zakończona inwestycja na Gdańskiej Morenie

10/01/2020 / Zielona Aleja

W pierwszych dniach stycznia tego roku, po 2 latach i 3 miesiącach od rozpoczęcia budowy, zostało sprzedane ostatnie mieszkanie inwestycji Zielona Aleja. W skład osiedla, położonego przy ulicy Królewskie Wzgórze, weszły 4 budynki mieszkalne w tym jeden z lokalami usługowymi na parterze.

Czytaj więcej ›

Nowa inwestycja premium w centrum Gdańska

13/12/2019 / Młyny Gdyńskie

ALLCON odpowiedzialny za apartamentowiec Tarasy Bałtyku oraz gdyńską rezydencję Villa Nova, rozpoczyna sprzedaż kolejnej, prestiżowej inwestycji. Dwadzieścia minut spacerem od Starego Miasta powstaną Młyny Gdańskie.

Czytaj więcej ›
Strona 4 z 61

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Ok, rozumiem.