MŁYNY GDAŃSKIE w STYCZNIOWYM DODATKU PRESTIŻOWE INWESTYCJE

03/02/2020 / Młyny Gdyńskie

Zapraszamy do zapoznania się artykułem, który ukazał się w specjalnym dodatku Dziennika Bałtyckiego i został poświęcony obecnej sytuacji na rynku nieruchomości oraz prognozom na rok 2020. Kolejny rok rekordów czy pierwsze oznaki hamowania? Na co zwracają uwagę nabywcy apartamentów premium?

Czytaj więcej ›

Emocjonujące metry. Dlaczego jest (i będzie) drożej?

23/01/2020 / Tarasy Bałtyku

Ceny nowych mieszkań w większości polskich aglomeracji osiągnęły już poziom hossy z 2007 roku lub go przekroczyły. Sprowokowało to tezy o bańce spekulacyjnej i nadchodzącym kryzysie w branży. Tymczasem, polski rynek nieruchomości jest daleki od przegrzania, a najbardziej prawdopodobny scenariusz na przyszłe lata to dalszy wzrost cen mieszkań i domów.

Czytaj więcej ›

Zielona Aleja - zakończona inwestycja na Gdańskiej Morenie

10/01/2020 / Zielona Aleja

W pierwszych dniach stycznia tego roku, po 2 latach i 3 miesiącach od rozpoczęcia budowy, zostało sprzedane ostatnie mieszkanie inwestycji Zielona Aleja. W skład osiedla, położonego przy ulicy Królewskie Wzgórze, weszły 4 budynki mieszkalne w tym jeden z lokalami usługowymi na parterze.

Czytaj więcej ›
Strona 6 z 64

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Ok, rozumiem.