Wybrany apartament: A2.0.7

Atrium Oliva A2.0.7

Metraż: 36.27 m2

Termin odbioru: czerwiec 2024

Piętro: 0

Pokoje: 1

Opis apartamentu:

Apartament 1 pokojowy o powierzchni 36,27 m2, z ekspozycją wschodnią, usytuowany na parterze. Pokój dzienny (15,73 m2) z aneksem kuchennym (6,85 m2) posiada wyjście przez przesuwne drzwi balkonowe na taras o powierzchni 25 m2, z którego rozpościera się widok na serce osiedla - zielone patio. W apartamencie znajduje się również przestronny hol (7,10 m2) oraz łazienka (6,59 m2). Apartament jest przystosowany dla osób niepełnosprawnych. Prestiżowa inwestycja Atrium Oliwa znajduje się na terenie gdańskiej Oliwy - dzielnicy odznaczającej się wyjątkowym położeniem na mapie Trójmiasta. Bliskość Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego oraz Parku Oliwskiego podkreśla wyjątkowość tego miejsca. Wyróżniającym elementem osiedla jest dostępna dla mieszkańców tężnia solankowa jak również fitness, sala klubowa oraz strefa relaksu.

Cechy apartamentu:

  • Ogródek

  • Z Tarasem

  • Apartament

  • Widok na patio

  • Winda

  • 1 pokój

  • Lokal z przystosowaniem dla niepełnosprawnych

PODOBNE OFERTY

Dowiedz się więcej

Skontaktuj się z naszymi doradcami ds. sprzedaży.
Jestem zainteresowany lokalem:

Administratorem Państwa danych osobowych jest ALLCON OSIEDLA rozwiń >> Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Gdyni przy ul. Łużyckiej 6, będąca Administratorem Danych Osobowych w ramach Grupy ALLCON OSIEDLA. Wszystkie szczegółowe informacje znajdują się w zakładce Polityka Prywatności.

Jeżeli chcieliby Państwo otrzymywać informacje o nowych inwestycjach Grupy ALLCON OSIEDLA oraz organizowanych wydarzeniach, a także informacje promocyjne i marketingowe, prosimy o udzielenie poniższych zgód:

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych w tym marketingowych, w odniesieniu do produktów należących do Grupy ALLCON OSIEDLA, drogą elektroniczną Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych w tym marketingowych, w odniesieniu do produktów należących do Grupy ALLCON OSIEDLA, drogą telefoniczną.

Przejdź do Polityki Prywatności aby dowiedzieć się więcej