Kamienice Malczewskiego 2 Gdańsk Centrum, ul. Sołecka 5

Kamienice Malczewskiego 2 to inwestycja składająca się z 6 jednorodzinnych domów oraz 9 kameralnych dwu i trzypiętrowych budynków zlokalizowanych w centrum Gdańska. Apartamentowy charakter inwestycji kształtuje niewielka ilość mieszkań w budynkach oraz autorski projekt części wspólnych z unikalną galerią nowoczesnych obrazów wśród starannie zaaranżowanych wnętrz. Sprzedaż mieszkań w inwestycji została zakończona. W ofercie pozostały ostatnie gotowe domy w zabudowie bliźniaczej.

1 / 8

Wyjątkowa lokalizacja w centrum Gdańska

2 / 8

Gdańsk Centrum

Ul. Sołecka

3 / 8

Kameralne, bezpieczne osiedle

4 / 8

Z widokiem na panoramę Gdańska

5 / 8

Wnętrza w stylu ART

6 / 8

Artystyczne wnętrza z galerią obrazów

7 / 8

Atrakcyjna architektura wśród zieleni

ZOBACZ OSTATNIE GOTOWE DOMY

Tylko w Kamienicach Malczewskiego 2

OSTATNIE GOTOWE DOMY W OFERCIE

Zakończyliśmy sprzedaż mieszkań w inwestycji Kamienice Malczewskiego 2. W ofercie pozostały jeszcze ostatnie gotowe domy w zabudowie bliźniaczej położone wzdłuż ulicy Na Zboczu.

Domy Malczewskiego stanowią część starannie zaprojektowanego osiedla Kamienice Malczewskiego 2.

Prestiż centrum

W pobliżu centrum Gdańska, w cichej i spokojnej okolicy, przy ulicy Sołeckiej powstała inwestycja Kamienice Malczewskiego 2. Przebiegająca w pobliżu ulica Kartuska, dzięki dobrej komunikacji, zapewnia mieszkańcom szybki dojazd do centrum. W najbliższym sąsiedztwie znajduje się bogata miejska infrastruktura.

Nowoczesna, atrakcyjna architektura

Projektanci inwestycji inspirowali się architekturą przedwojennych gdańskich kamienic. Koncepcja inwestycji doskonale koresponduje z otoczeniem i harmonijnie wpisuje się w przestrzeń. Architektura budynków łączy ze sobą nowoczesność i prostotę formy. Elegancję budynków podkreśla kremowo-piaskowa kolorystyka elewacji wzbogacona szlachetnymi materiałami wykończeniowymi.

Domy w sercu miasta

W najbardziej atrakcyjnym miejscu inwestycji, na słonecznym wzniesieniu z widokiem na panoramę Gdańska, zaprojektowaliśmy 6 domów w układzie bliźniaczym. Nowoczesna, spójna dla całej inwestycji architektura wzbogacona o atrakcyjne tereny rekreacyjne, gwarantuje mieszkańcom poczucie estetyki i harmonii.