Kamienice Malczewskiego 2 Gdańsk Centrum

Kamienice Malczewskiego 2 to kontynuacja sprawdzonego projektu, zrealizowanego w sąsiedztwie w latach 2014/2015. Inwestycja będzie się składać z 6 jednorodzinnych domów oraz 9 kameralnych dwu i trzypiętrowych budynków o nowoczesnej, wyróżniającej się elegancją architekturze. Apartamentowy charakter inwestycji kształtuje niewielka ilość mieszkań w budynkach oraz autorski projekt części wspólnych z unikalną galerią nowoczesnych obrazów wśród starannie zaaranżowanych wnętrz.

1 / 17

Gotowe mieszkania w sercu Gdańska

2 / 17

GDAŃSK SIEDLCE

Ul. MALCZEWSKIEGO / SOŁECKA

3 / 17

5 minut od centrum Gdańska

4 / 17

Z widokiem na panoramę Gdańska

5 / 17

Funkcjonalne balkony i ogródki

6 / 17

Kameralna zabudowa

7 / 17

Komfortowe aparatmenty

8 / 17

Nowoczesne elewacje

9 / 17

Z dbałością o detal

10 / 17

Wnętrza w stylu ART

11 / 17

Domy na słonecznym wzniesieniu

12 / 17

Mieszkania w zasięgu śródmieścia

13 / 17

Atrakcyjna architektura wśród zieleni

14 / 17

Mieszkania otoczone zielenią

15 / 17

Artystyczne wnętrza z galerią obrazów

16 / 17

Bezpieczeństwo w standardzie

Nowy Etap - Zapraszamy do zapoznania się z ofertą

Tylko w Kamienicach Malczewskiego 2

Nowa oferta mieszkań

Z przyjemnością informujemy, że ruszyła sprzedaż mieszkań w ostatnich trzech budynkach na inwestycji Kamienice Malczewskiego 2. Nowa oferta to 54 mieszkania w metrażu od 42 do 107m/2. 

Nowe budynki: 10, 11 i 12 będą gotowe do odbioru na koniec 2019 roku.

Prestiż centrum

W pobliżu centrum Gdańska, w cichej i spokojnej okolicy, przy ulicy Sołeckiej realizujemy Kamienice Malczewskiego 2. Przebiegająca w pobliżu ulica Kartuska, dzięki dobrej komunikacji, zapewni mieszkańcom szybki dojazd do centrum. W najbliższym sąsiedztwie znajduje się bogata miejska infrastruktura.

Aranżacja wnętrz w stylu ART

Inwestycja gwarantuje mieszkańcom nowatorsko zaprojektowaną przestrzeń wspólną. Ideą projektu aranżacji jest wyeksponowanie w holach galerii obrazów namalowanych przez studentów i absolwentów gdańskiej Akademi Sztuk Pięknych. Nowoczesna kolekcja obrazów stworzy mieszkańcom okazję do codziennego obcowania ze sztuką.

Nowoczesna, atrakcyjna architektura

Projektanci inwestycji inspirowali się architekturą przedwojennych gdańskich kamienic. Koncepcja inwestycji doskonale koresponduje z otoczeniem i harmonijnie wpisuje się w przestrzeń. Architektura budynków łączy ze sobą nowoczesność i prostotę formy. Elegancję budynków podkreśla kremowo-piaskowa kolorystyka elewacji wzbogacona szlachetnymi materiałami wykończeniowymi.

Domy w sercu miasta

W najbardziej atrakcyjnym miejscu inwestycji, na słonecznym wzniesieniu z widokiem na panoramę Gdańska, zaprojektowaliśmy 6 domów w układzie bliźniaczym o powierzchni 170 m2. Nowoczesna, spójna dla całej inwestycji architektura wzbogacona o atrakcyjne tereny rekreacyjne, gwarantuje mieszkańcom poczucie estetyki i harmonii.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Skontaktuj się z naszymi doradcami ds. sprzedaży.

Justyna Kralewska

Doradca ds. Sprzedaży

+48 609 300 188

FORMULARZ KONTAKTOWY

Martyna Bieniek

Doradca ds. Sprzedaży

+ 48 605 053 198

FORMULARZ KONTAKTOWY

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Ok, rozumiem.