Kamienice Malczewskiego 2 Gdańsk Centrum, ul. Sołecka 5

Kamienice Malczewskiego 2 to inwestycja składająca się z 6 jednorodzinnych domów oraz 9 kameralnych dwu i trzypiętrowych budynków zlokalizowanych w centrum Gdańska. Apartamentowy charakter inwestycji kształtuje niewielka ilość mieszkań w budynkach oraz autorski projekt części wspólnych z unikalną galerią nowoczesnych obrazów wśród starannie zaaranżowanych wnętrz. Sprzedaż mieszkań w inwestycji została zakończona. W ofercie pozostały ostatnie gotowe domy w zabudowie bliźniaczej.

1 / 8

Wyjątkowa lokalizacja w centrum Gdańska

2 / 8

Gdańsk Centrum

Ul. Sołecka

3 / 8

Kameralne, bezpieczne osiedle

4 / 8

Z widokiem na panoramę Gdańska

5 / 8

Wnętrza w stylu ART

6 / 8

Artystyczne wnętrza z galerią obrazów

7 / 8

Atrakcyjna architektura wśród zieleni

ZOBACZ OSTATNIE GOTOWE DOMY

Tylko w Kamienicach Malczewskiego 2

OSTATNIE GOTOWE DOMY W OFERCIE

Zakończyliśmy sprzedaż mieszkań w inwestycji Kamienice Malczewskiego 2. W ofercie pozostały jeszcze ostatnie gotowe domy w zabudowie bliźniaczej położone wzdłuż ulicy Na Zboczu.

Domy Malczewskiego stanowią część starannie zaprojektowanego osiedla Kamienice Malczewskiego 2.

Prestiż centrum

W pobliżu centrum Gdańska, w cichej i spokojnej okolicy, przy ulicy Sołeckiej powstała inwestycja Kamienice Malczewskiego 2. Przebiegająca w pobliżu ulica Kartuska, dzięki dobrej komunikacji, zapewnia mieszkańcom szybki dojazd do centrum. W najbliższym sąsiedztwie znajduje się bogata miejska infrastruktura.

Nowoczesna, atrakcyjna architektura

Projektanci inwestycji inspirowali się architekturą przedwojennych gdańskich kamienic. Koncepcja inwestycji doskonale koresponduje z otoczeniem i harmonijnie wpisuje się w przestrzeń. Architektura budynków łączy ze sobą nowoczesność i prostotę formy. Elegancję budynków podkreśla kremowo-piaskowa kolorystyka elewacji wzbogacona szlachetnymi materiałami wykończeniowymi.

Domy w sercu miasta

W najbardziej atrakcyjnym miejscu inwestycji, na słonecznym wzniesieniu z widokiem na panoramę Gdańska, zaprojektowaliśmy 6 domów w układzie bliźniaczym. Nowoczesna, spójna dla całej inwestycji architektura wzbogacona o atrakcyjne tereny rekreacyjne, gwarantuje mieszkańcom poczucie estetyki i harmonii.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Skontaktuj się z naszymi doradcami ds. sprzedaży.

Jestem zainteresowany lokalem:

Administratorem Państwa danych osobowych jest ALLCON OSIEDLA rozwiń >> Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Gdyni przy ul. Łużyckiej 6, będąca Administratorem Danych Osobowych w ramach Grupy ALLCON OSIEDLA. Wszystkie szczegółowe informacje znajdują się w zakładce Polityka Prywatności.

Jeżeli chcieliby Państwo otrzymywać informacje o nowych inwestycjach Grupy ALLCON OSIEDLA oraz organizowanych wydarzeniach, a także informacje promocyjne i marketingowe, prosimy o udzielenie poniższych zgód:

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych w tym marketingowych, w odniesieniu do produktów należących do Grupy ALLCON OSIEDLA, drogą elektroniczną Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych w tym marketingowych, w odniesieniu do produktów należących do Grupy ALLCON OSIEDLA, drogą telefoniczną.

Przejdź do Polityki Prywatności aby dowiedzieć się więcej

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Ok, rozumiem.