Kamienice Malczewskiego 2 Gdańsk Centrum, ul. Sołecka 5

Kamienice Malczewskiego 2 to inwestycja składająca się z 6 jednorodzinnych domów oraz 9 kameralnych dwu i trzypiętrowych budynków o nowoczesnej, wyróżniającej się elegancją architekturze. Apartamentowy charakter inwestycji kształtuje niewielka ilość mieszkań w budynkach oraz autorski projekt części wspólnych z unikalną galerią nowoczesnych obrazów wśród starannie zaaranżowanych wnętrz.

1 / 17

Gotowe mieszkania w centrum Gdańska

2 / 17

Ostatnie mieszkania w sprzedaży

3 / 17

Gdańsk Centrum

Ul. Sołecka

4 / 17

Z widokiem na panoramę Gdańska

5 / 17

Mieszkania 2 km od Głównego Miasta

6 / 17

Duże tarasy, balkony i ogródki

7 / 17

Kameralne, bezpieczne osiedle

8 / 17

Komfortowe apartamenty

9 / 17

Nowoczesne elewacje

10 / 17

Z dbałością o detal

11 / 17

Wnętrza w stylu ART

12 / 17

Artystyczne wnętrza z galerią obrazów

13 / 17

Domy na słonecznym wzniesieniu

14 / 17

Atrakcyjna architektura wśród zieleni

15 / 17

Bezpieczeństwo w standardzie

16 / 17

Mieszkania otoczone zielenią

OSTATNIE MIESZKANIA GOTOWE W PROMOCYJNYCH CENACH

Tylko w Kamienicach Malczewskiego 2

Ostatnie mieszkania w ofercie

Trwa sprzedaż mieszkań w ostatnich już budynkach na inwestycji Kamienice Malczewskiego 2 w Gdańsku, przy ulicy Sołeckiej 5.

W sprzedaży pozostały już jedynie ostatnie, gotowe mieszkania 3- i 4-pokojowe o metrażu od 74 do 89 m2, które obecnie można kupić w promocyjnej cenie, która zawiera też miejsce postojowe w hali garażowej oraz komórkę lokatorską.

Prestiż centrum

W pobliżu centrum Gdańska, w cichej i spokojnej okolicy, przy ulicy Sołeckiej realizujemy Kamienice Malczewskiego 2. Przebiegająca w pobliżu ulica Kartuska, dzięki dobrej komunikacji, zapewni mieszkańcom szybki dojazd do centrum. W najbliższym sąsiedztwie znajduje się bogata miejska infrastruktura.

Aranżacja wnętrz w stylu ART

Inwestycja gwarantuje mieszkańcom nowatorsko zaprojektowaną przestrzeń wspólną. Ideą projektu aranżacji jest wyeksponowanie w holach galerii obrazów namalowanych przez studentów i absolwentów gdańskiej Akademii Sztuk Pięknych. Nowoczesna kolekcja obrazów stworzy mieszkańcom okazję do codziennego obcowania ze sztuką.

Nowoczesna, atrakcyjna architektura

Projektanci inwestycji inspirowali się architekturą przedwojennych gdańskich kamienic. Koncepcja inwestycji doskonale koresponduje z otoczeniem i harmonijnie wpisuje się w przestrzeń. Architektura budynków łączy ze sobą nowoczesność i prostotę formy. Elegancję budynków podkreśla kremowo-piaskowa kolorystyka elewacji wzbogacona szlachetnymi materiałami wykończeniowymi.

Domy w sercu miasta

W najbardziej atrakcyjnym miejscu inwestycji, na słonecznym wzniesieniu z widokiem na panoramę Gdańska, zaprojektowaliśmy 6 domów w układzie bliźniaczym. Nowoczesna, spójna dla całej inwestycji architektura wzbogacona o atrakcyjne tereny rekreacyjne, gwarantuje mieszkańcom poczucie estetyki i harmonii.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Skontaktuj się z naszymi doradcami ds. sprzedaży.

Aleksander Tomczak

Doradca ds. Sprzedaży

+48 607 171 997

Wyślij wiadomość

Justyna Kralewska

Doradca ds. Sprzedaży

+48 609 300 188

Wyślij wiadomość

Martyna Welk

Doradca ds. Sprzedaży

+ 48 605 053 198

Wyślij wiadomość

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Ok, rozumiem.