x

W trosce o zdrowie naszych Klientów informujemy, że Biura Sprzedaży będą zamknięte do 13 kwietnia 2020. Zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami drogą mailową lub telefoniczną.

Dowiedz się więcej

Kamienice Malczewskiego 2 Gdańsk Centrum, ul. Sołecka 5

Kamienice Malczewskiego 2 to inwestycja składająca się z 6 jednorodzinnych domów oraz 9 kameralnych dwu i trzypiętrowych budynków o nowoczesnej, wyróżniającej się elegancją architekturze. Apartamentowy charakter inwestycji kształtuje niewielka ilość mieszkań w budynkach oraz autorski projekt części wspólnych z unikalną galerią nowoczesnych obrazów wśród starannie zaaranżowanych wnętrz.

1 / 18

Ostatnie mieszkania w sprzedaży

2 / 18

Prywatność w centrum Gdańska

3 / 18

Gdańsk Centrum

Ul. Sołecka

4 / 18

Z widokiem na panoramę Gdańska

5 / 18

Mieszkania 15 minut od Starówki

6 / 18

Duże tarasy, balkony i ogródki

7 / 18

Kameralne, bezpieczne osiedle

8 / 18

Komfortowe apartamenty

9 / 18

Nowoczesne elewacje

10 / 18

Z dbałością o detal

11 / 18

Wnętrza w stylu ART

12 / 18

Artystyczne wnętrza z galerią obrazów

13 / 18

Mieszkania w zasięgu śródmieścia

14 / 18

Domy na słonecznym wzniesieniu

15 / 18

Atrakcyjna architektura wśród zieleni

16 / 18

Bezpieczeństwo w standardzie

17 / 18

Mieszkania otoczone zielenią

ZOBACZ OSTATNIE MIESZKANIA GOTOWE!

Tylko w Kamienicach Malczewskiego 2

Ostatnie mieszkania w ofercie

Trwa sprzedaż mieszkań w ostatnich już budynkach na inwestycji Kamienice Malczewskiego 2 w Gdańsku, przy ulicy Sołeckiej 5.

W ofercie znajdują się ostatnie mieszkania gotowe o metrażu od 58 do 89 m2.

Prestiż centrum

W pobliżu centrum Gdańska, w cichej i spokojnej okolicy, przy ulicy Sołeckiej realizujemy Kamienice Malczewskiego 2. Przebiegająca w pobliżu ulica Kartuska, dzięki dobrej komunikacji, zapewni mieszkańcom szybki dojazd do centrum. W najbliższym sąsiedztwie znajduje się bogata miejska infrastruktura.

Aranżacja wnętrz w stylu ART

Inwestycja gwarantuje mieszkańcom nowatorsko zaprojektowaną przestrzeń wspólną. Ideą projektu aranżacji jest wyeksponowanie w holach galerii obrazów namalowanych przez studentów i absolwentów gdańskiej Akademii Sztuk Pięknych. Nowoczesna kolekcja obrazów stworzy mieszkańcom okazję do codziennego obcowania ze sztuką.

Nowoczesna, atrakcyjna architektura

Projektanci inwestycji inspirowali się architekturą przedwojennych gdańskich kamienic. Koncepcja inwestycji doskonale koresponduje z otoczeniem i harmonijnie wpisuje się w przestrzeń. Architektura budynków łączy ze sobą nowoczesność i prostotę formy. Elegancję budynków podkreśla kremowo-piaskowa kolorystyka elewacji wzbogacona szlachetnymi materiałami wykończeniowymi.

Domy w sercu miasta

W najbardziej atrakcyjnym miejscu inwestycji, na słonecznym wzniesieniu z widokiem na panoramę Gdańska, zaprojektowaliśmy 6 domów w układzie bliźniaczym. Nowoczesna, spójna dla całej inwestycji architektura wzbogacona o atrakcyjne tereny rekreacyjne, gwarantuje mieszkańcom poczucie estetyki i harmonii.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Skontaktuj się z naszymi doradcami ds. sprzedaży.

Aleksander Tomczak

Młodszy Doradca ds. Sprzedaży

+48 607 171 997

Wyślij wiadomość

Justyna Kralewska

Doradca ds. Sprzedaży

+48 609 300 188

Wyślij wiadomość

Martyna Welk

Doradca ds. Sprzedaży

+ 48 605 053 198

Wyślij wiadomość

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Ok, rozumiem.