x

W trosce o komfort i bezpieczeństwo Klientów, obecnie spotkania z Doradcami w Biurze Sprzedaży lub na terenie inwestycji możliwe są jedynie po wcześniejszym umówieniu się.

Dowiedz się więcej

Osiedle Gdyńskie Gdynia Oksywie, ul. Australijska 18

Osiedle Gdyńskie tworzy siedem kameralnych, dwupiętrowych budynków usytuowanych wśród lasu. Śródleśna lokalizacja, oryginalna, nadmorska architektura zainspirowały projektantów do wprowadzenia rozwiązań wpływających na wygodę i bezpieczeństwo mieszkańców: windy komunikujące hale garażowe z sekcjami mieszkaniowymi, ogrodzenie osiedla oraz wideo-domofony.

1 / 17

Mieszkanie z widokiem na las

2 / 17

Gdynia Oksywie

Ul. AUSTRALIJSKA

3 / 17

Mieszkania otoczone lasem

4 / 17

Osiedlowe tereny rekreacyjne

5 / 17

Dwupiętrowe budynki z windami

6 / 17

Architektura w nadmorskim stylu

7 / 17

Wnętrza w stylu marynistycznym

8 / 17

Osiedle skąpane w zieleni

9 / 17

Bezpiecznie i komfortowo

10 / 17

Modernistyczna architektura w gdyńskim stylu

11 / 17

Mieszkania z widokiem na las

12 / 17

Mieszkania otoczone lasem

13 / 17

Elegancka aranżacja wnętrz

14 / 17

Architektura nadmorskiego kurortu

15 / 17

Dwupiętrowe budynki z windami

16 / 17

Wnętrza wyposażone w morskie motywy

ZOBACZ OSTATNIE GOTOWE MIESZKANIA

Tylko na Osiedlu Gdyńskim

ZOBACZ OSTATNIE GOTOWE MIESZKANIA

W sprzedaży pozostały już ostatnie mieszkania na Osiedlu Gdyńskim! Budynek nr 7 ma dwa piętra, południowe balkony z widokiem na zieleń, wygodną podziemną halę garażową i windy w 2 z 3 latek schodowych budynku. W "siódemce" znajdują się jedynie 36 mieszkania! To ostatnia szansa na zamieszkanie na Osiedlu Gdyńskim, ponieważ w sprzedaży pozostało już ostatnie mieszkania z miejscem postojowym w hali garażowej oraz boksem na akcesoria samochodowe lub komórką lokatorską w cenie, a także z pięknym widokiem na las. Rezerwacja mieszkania jest bezpłatna. Istnieje możliwość spotkania online z naszymi doradcami. 

Tereny rekreacyjne za progiem domu

Osiedle Gdyńskie położone wśród lasu, w pobliżu morza i w niewielkiej odległości od śródmieścia Gdyni zapewnia mieszkańcom codzienny kontakt z naturą, spokój i możliwość relaksu. Wystarczy wyjść z domu, aby pojeździć na rowerze, pomaszerować z kijami, wybrać się z przyjaciółmi na spacer do lasu lub nad morze. Lokalizacja Osiedla Gdyńskiego zapewnia także mieszkańcom piękny widok z okna o każdej porze roku.

Na słonecznym leśnym stoku

Na najwyższym wzniesieniu Kępy Oksywskiej, w otulinie lasu, w cichym i spokojnym miejscu, w bezpiecznej odległości od ulicy Bosmańskiej usytuowane jest Osiedle Gdyńskie. Nowoczesne rozwiązania komunikacyjne zbliżyły Oksywie do centrum Gdyni. Trasa szybkiego ruch im. E. Kwiatkowskiego łączy dzielnicę z Obwodnicą Trójmiasta, a zmodernizowana, dwupasmowa ulica Janka Wiśniewskiego prowadzi do centrum Gdyni.

Architektura w nadmorskim stylu

Architektura osiedla nawiązuje skalą i stylistyką do cenionych projektów gdyńskiej architektury nadmorskiej. Kameralne, niskie, dwupiętrowe budynki stanowią wzorowe połączenie nowoczesnej bryły z dodającą elegancji białą kolorystyką elewacji. Zastosowane w częściach wspólnych żeglarskie motywy i nadmorskie pejzaże podyktowane są sąsiedztwem nadmorskich plaż oraz żeglarską tradycją Gdyni.

Chcesz się dowiedzieć więcej?

Skontaktuj się z naszymi opiekunami inwestycji

Adrianna Bartkowiak

Asystent Działu Sprzedaży

+48 605 052 843

Wyślij wiadomość

Katarzyna Cieślak

Doradca ds. Sprzedaży

+ 48 605 557 748

Wyślij wiadomość

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Ok, rozumiem.