x

W trosce o zdrowie naszych Klientów informujemy, że Biura Sprzedaży będą zamknięte do 13 kwietnia 2020. Zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami drogą mailową lub telefoniczną.

Dowiedz się więcej

Osiedle Gdyńskie Gdynia Oksywie, ul. Australijska 18

Osiedle Gdyńskie tworzy siedem kameralnych, dwupiętrowych budynków usytuowanych wśród lasu. Śródleśna lokalizacja, oryginalna, nadmorska architektura zainspirowały projektantów do wprowadzenia rozwiązań wpływających na wygodę i bezpieczeństwo mieszkańców: windy komunikujące hale garażowe z sekcjami mieszkaniowymi, ogrodzenie osiedla oraz wideo-domofony.

1 / 19

Mieszkanie z widokiem na las

2 / 19

Gdynia Oksywie

Ul. AUSTRALIJSKA

3 / 19

Mieszkania otoczone lasem

4 / 19

Osiedlowe tereny rekreacyjne

5 / 19

Dwupiętrowe budynki z windami

6 / 19

Architektura w nadmorskim stylu

7 / 19

Wnętrza w stylu marynistycznym

8 / 19

Osiedle skąpane w zieleni

9 / 19

Bezpiecznie i komfortowo

10 / 19

Modernistyczna architektura w gdyńskim stylu

11 / 19

Mieszkania z widokiem na las

12 / 19

W klimacie nadmorskiego kurortu

13 / 19

Mieszkania otoczone lasem

14 / 19

Elegancka aranżacja wnętrz

15 / 19

Architektura nadmorskiego kurortu

16 / 19

Dwupiętrowe budynki z windami

17 / 19

Wnętrza wyposażone w morskie motywy

18 / 19

Budynki skąpane w zieleni

OSTATNIE MIESZKANIE Z WIDOKIEM NA LAS

Tylko na Osiedlu Gdyńskim

ZOBACZ MIESZKANIA W OSTATNIM BUDYNKU

Trwa sprzedaż mieszkań w ostatnim z budynków Osiedla Gdyńskiego! Budynek nr 7 ma dwa piętra, południowe balkony z widokiem na zieleń, wygodną podziemną halę garażową i windy w 2 z 3 latek schodowych budynku. W "siódemce" znajdują się jedynie 36 mieszkania! To ostatnia szansa na zamieszkanie na Osiedlu Gdyńskim, ponieważ w sprzedaży pozostały już ostatnie mieszkania - wszystkie z miejscem postojowym w hali garażowej oraz komórką lokatorską lub boksem na akcesoria samochodowe w cenie, a także z pięknym widokiem na las. Rezerwacja mieszkań i wizyta na osiedlu jest bezpłatna, a nasi doradcy chętnie pomogą dokonać najlepszego wyboru.

Tereny rekreacyjne za progiem domu

Osiedle Gdyńskie położone wśród lasu, w pobliżu morza i w niewielkiej odległości od śródmieścia Gdyni zapewnia mieszkańcom codzienny kontakt z naturą, spokój i możliwość relaksu. Wystarczy wyjść z domu, aby pojeździć na rowerze, pomaszerować z kijami, wybrać się z przyjaciółmi na spacer do lasu lub nad morze. Lokalizacja Osiedla Gdyńskiego zapewnia także mieszkańcom piękny widok z okna o każdej porze roku.

Na słonecznym leśnym stoku

Na najwyższym wzniesieniu Kępy Oksywskiej, w otulinie lasu, w cichym i spokojnym miejscu, w bezpiecznej odległości od ulicy Bosmańskiej usytuowane jest Osiedle Gdyńskie. Nowoczesne rozwiązania komunikacyjne zbliżyły Oksywie do centrum Gdyni. Trasa szybkiego ruch im. E. Kwiatkowskiego łączy dzielnicę z Obwodnicą Trójmiasta, a zmodernizowana, dwupasmowa ulica Janka Wiśniewskiego prowadzi do centrum Gdyni.

Architektura w nadmorskim stylu

Architektura osiedla nawiązuje skalą i stylistyką do cenionych projektów gdyńskiej architektury nadmorskiej. Kameralne, niskie, dwupiętrowe budynki stanowią wzorowe połączenie nowoczesnej bryły z dodającą elegancji białą kolorystyką elewacji. Zastosowane w częściach wspólnych żeglarskie motywy i nadmorskie pejzaże podyktowane są sąsiedztwem nadmorskich plaż oraz żeglarską tradycją Gdyni.

Chcesz się dowiedzieć więcej?

Skontaktuj się z naszymi opiekunami inwestycji

Katarzyna Cieślak

Doradca ds. Sprzedaży

+ 48 605 557 748

Wyślij wiadomość

Adrianna Bartkowiak

Asystent Działu Sprzedaży

+48 605 052 843

Wyślij wiadomość

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Ok, rozumiem.