Osiedle Gdyńskie Gdynia Oksywie, ul. Australijska 18

Osiedle Gdyńskie tworzy siedem kameralnych, dwupiętrowych budynków usytuowanych wśród lasu. Śródleśna lokalizacja, oryginalna, nadmorska architektura zainspirowały projektantów do wprowadzenia rozwiązań wpływających na wygodę i bezpieczeństwo mieszkańców: windy komunikujące hale garażowe z sekcjami mieszkaniowymi, ogrodzenie osiedla oraz wideo-domofony.

Wszystkie mieszkania w inwestycji Osiedle Gdyńskie zostały sprzedane.

1 / 17

Mieszkanie z widokiem na las

2 / 17

Gdynia Oksywie

Ul. AUSTRALIJSKA

3 / 17

Mieszkania otoczone lasem

4 / 17

Osiedlowe tereny rekreacyjne

5 / 17

Dwupiętrowe budynki z windami

6 / 17

Architektura w nadmorskim stylu

7 / 17

Wnętrza w stylu marynistycznym

8 / 17

Osiedle skąpane w zieleni

9 / 17

Bezpiecznie i komfortowo

10 / 17

Modernistyczna architektura w gdyńskim stylu

11 / 17

Mieszkania z widokiem na las

12 / 17

Mieszkania otoczone lasem

13 / 17

Elegancka aranżacja wnętrz

14 / 17

Architektura nadmorskiego kurortu

15 / 17

Dwupiętrowe budynki z windami

16 / 17

Wnętrza wyposażone w morskie motywy

Tereny rekreacyjne za progiem domu

Osiedle Gdyńskie położone wśród lasu, w pobliżu morza i w niewielkiej odległości od śródmieścia Gdyni zapewnia mieszkańcom codzienny kontakt z naturą, spokój i możliwość relaksu. Wystarczy wyjść z domu, aby pojeździć na rowerze, pomaszerować z kijami, wybrać się z przyjaciółmi na spacer do lasu lub nad morze. Lokalizacja Osiedla Gdyńskiego zapewnia także mieszkańcom piękny widok z okna o każdej porze roku.

Na słonecznym leśnym stoku

Na najwyższym wzniesieniu Kępy Oksywskiej, w otulinie lasu, w cichym i spokojnym miejscu, w bezpiecznej odległości od ulicy Bosmańskiej usytuowane jest Osiedle Gdyńskie. Nowoczesne rozwiązania komunikacyjne zbliżyły Oksywie do centrum Gdyni. Trasa szybkiego ruch im. E. Kwiatkowskiego łączy dzielnicę z Obwodnicą Trójmiasta, a zmodernizowana, dwupasmowa ulica Janka Wiśniewskiego prowadzi do centrum Gdyni.

Architektura w nadmorskim stylu

Architektura osiedla nawiązuje skalą i stylistyką do cenionych projektów gdyńskiej architektury nadmorskiej. Kameralne, niskie, dwupiętrowe budynki stanowią wzorowe połączenie nowoczesnej bryły z dodającą elegancji białą kolorystyką elewacji. Zastosowane w częściach wspólnych żeglarskie motywy i nadmorskie pejzaże podyktowane są sąsiedztwem nadmorskich plaż oraz żeglarską tradycją Gdyni.