Osiedle Gdyńskie Gdynia Oksywie, ul. Australijska 22

Osiedle Gdyńskie tworzy siedem kameralnych, dwupiętrowych budynków usytuowanych wśród lasu. Śródleśna lokalizacja, oryginalna, nadmorska architektura zainspirowały projektantów do wprowadzenia rozwiązań wpływających na wygodę i bezpieczeństwo mieszkańców: windy komunikujące hale garażowe z sekcjami mieszkaniowymi, ogrodzenie osiedla oraz wideo-domofony.

1 / 19

Mieszkanie z widokiem na las

2 / 19

Gdynia Oksywie

Ul. AUSTRALIJSKA

3 / 19

Mieszkania otoczone lasem

4 / 19

Osiedlowe tereny rekreacyjne

5 / 19

Dwupiętrowe budynki z windami

6 / 19

Architektura w nadmorskim stylu

7 / 19

Wnętrza w stylu marynistycznym

8 / 19

Osiedle skąpane w zieleni

9 / 19

Bezpiecznie i komfortowo

10 / 19

Modernistyczna architektura w gdyńskim stylu

11 / 19

Mieszkania z widokiem na las

12 / 19

W klimacie nadmorskiego kurortu

13 / 19

Mieszkania otoczone lasem

14 / 19

Elegancka aranżacja wnętrz

15 / 19

Architektura nadmorskiego kurortu

16 / 19

Dwupiętrowe budynki z windami

17 / 19

Wnętrza wyposażone w morskie motywy

18 / 19

Budynki skąpane w zieleni

POZNAJ OFERTĘ OSTATNICH MIESZKAŃ Z WIDOKIEM NA LAS

Tylko na Osiedlu Gdyńskim

ZOBACZ MIESZKANIA W OSTATNIM BUDYNKU

Trwa sprzedaż mieszkań w ostatnim z budynków Osiedla Gdyńskiego! Budynek nr 7 ma dwa piętra, południowe balkony z widokiem na zieleń, wygodną podziemną halę garażową i windy w 2 z 3 latek schodowych budynku. W "siódemce" znajdują się jedynie 36 mieszkania! To ostatnia szansa na zamieszkanie na Osiedlu Gdyńskim, ponieważ w sprzedaży pozostały już ostatnie mieszkania - wszystkie z miejscem postojowym w hali garażowej oraz komórką lokatorską lub boksem na akcesoria samochodowe w cenie, a także z pięknym widokiem na las. Rezerwacja mieszkań i wizyta na osiedlu jest bezpłatna, a nasi doradcy chętnie pomogą dokonać najlepszego wyboru.

Tereny rekreacyjne za progiem domu

Osiedle Gdyńskie położone wśród lasu, w pobliżu morza i w niewielkiej odległości od śródmieścia Gdyni zapewnia mieszkańcom codzienny kontakt z naturą, spokój i możliwość relaksu. Wystarczy wyjść z domu, aby pojeździć na rowerze, pomaszerować z kijami, wybrać się z przyjaciółmi na spacer do lasu lub nad morze. Lokalizacja Osiedla Gdyńskiego zapewnia także mieszkańcom piękny widok z okna o każdej porze roku.

Na słonecznym leśnym stoku

Na najwyższym wzniesieniu Kępy Oksywskiej, w otulinie lasu, w cichym i spokojnym miejscu, w bezpiecznej odległości od ulicy Bosmańskiej usytuowane jest Osiedle Gdyńskie. Nowoczesne rozwiązania komunikacyjne zbliżyły Oksywie do centrum Gdyni. Trasa szybkiego ruch im. E. Kwiatkowskiego łączy dzielnicę z Obwodnicą Trójmiasta, a zmodernizowana, dwupasmowa ulica Janka Wiśniewskiego prowadzi do centrum Gdyni.

Architektura w nadmorskim stylu

Architektura osiedla nawiązuje skalą i stylistyką do cenionych projektów gdyńskiej architektury nadmorskiej. Kameralne, niskie, dwupiętrowe budynki stanowią wzorowe połączenie nowoczesnej bryły z dodającą elegancji białą kolorystyką elewacji. Zastosowane w częściach wspólnych żeglarskie motywy i nadmorskie pejzaże podyktowane są sąsiedztwem nadmorskich plaż oraz żeglarską tradycją Gdyni.

Chcesz się dowiedzieć więcej?

Skontaktuj się z naszymi opiekunami inwestycji

Katarzyna Cieślak

Doradca ds. Sprzedaży

+ 48 605 557 748

Wyślij wiadomość

Adrianna Bartkowiak

Asystent Działu Sprzedaży

+48 605 052 843

Wyślij wiadomość

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Ok, rozumiem.