Budujemy nagradzane osiedla

Dwie trójmiejskie inwestycje mieszkaniowe – Królewskie Wzgórze i Awiator – zrealizowane przez ALLCON Budownictwo zostały wyróżnione w rankingu przygotowanym przez portal rynekpierwotny.pl.

Z końcem sierpnia portal rynekpierwotny.pl wyłonił 27 finalistów rankingu, w którym głosy oddawali sami użytkownicy. W konkursie wzięło udział ponad 1900 projektów deweloperskich, które oceniono pod względem lokalizacji, architektury i stosunku cena do standardu inwestycji. Wśród 5 nagrodzonych, najlepszych inwestycji w Trójmieście znalazły się: Królewskie Wzgórze usytuowane na gdańskiej Morenie, a także Awiator zlokalizowany na gdańskiej Zaspie. Obie inwestycje zostały zrealizowane przez ALLCON Budownictwo, a ich deweloperem jest spółka ALLCON Osiedla.

Więcej informacji na temat wyróżnienia znajduje się TUTAJ.

Kolejne realizacje mieszkaniowe…

W ramach Grupy ALLCON w dalszym ciągu pozostajemy bardzo aktywni na polu budownictwa mieszkaniowego. Oprócz wyżej wymienionych obecnie jesteśmy w trakcie realizacji trzech innych inwestycji: Osiedla Gdyńskiego, Willi Park oraz Kamienic Malczewskiego 2. Ich krótka charakterystyka znajduje się poniżej.

Osiedle Gdyńskie zlokalizowane jest w Gdyni Oksywiu przy ul. Australijskiej. Obecnie trwa budowa drugiego i trzeciego budynku, w przyszłym miesiącu rozpocznie się realizacja czwartego z łącznie siedmiu budynków wchodzących w skład inwestycji. Na terenie osiedla znajdować się będą 242 mieszkania, zaplanowano również powstanie 229 miejsc postojowych w garażach.

Inwestycja Willa Park składać się będzie z 12 budynków o łącznej liczbie 48 mieszkań. Będzie to zespół „willi miejskich”, czyli zlokalizowanych w Gdyni Dąbrowie mieszkań, które architekturą i funkcjonalnością nawiązują do domów jednorodzinnych – m.in. poprzez ponadnormatywną wysokość pomieszczeń na poddaszu oraz instalacje kominkowe oraz duże ogrody w części parterowej. Na osiedlu udostępnionych zostanie 65 miejsc parkingowych: 9 zewnętrznych, 30 w halach garażowych i 26 w garażach indywidualnych.

Z kolei Kamienice Malczewskiego 2 to kontynuacja osiedla zrealizowanego na przełomie 2014 i 2015 roku. W ramach trwającego obecnie I etapu wybudowane zostaną 3 domy wielorodzinne z apartamentami 2-, 3- i 4–pokojowymi o powierzchni od 39 do 102 m2. Apartamentowy charakter inwestycji przełoży się na wysoki standard lokali, które cechować będą: podwyższona wysokość pomieszczeń, duże balkony i tarasy przy mieszkaniach na parterze i poddaszu. Każdy budynek zostanie wyposażony w halę garażową z miejscami postojowymi i pomieszczeniami na akcesoria samochodowe. Inwestycję wyróżniać będzie autorski projekt aranżacji wnętrz w konwencji „Art” z galerią nowoczesnych obrazów.

Komplet informacji na temat realizowanych i ukończonych przez ALLCON Budownictwo obiektów znajduje się NA TEJ STRONIE.


O ALLCON BUDOWNICTWO Sp. z o.o.

To pomorska spółka specjalizująca się w generalnym wykonawstwie budowlanych obiektów kubaturowych w modelach „zaprojektuj i wybuduj” oraz „pod klucz”. Przez 27 lat obecności na rynku, firma zrealizowała kilkadziesiąt projektów dla polskich i zagranicznych inwestorów. W jej dorobku znajduje się szereg certyfikatów, m.in. wydane przez niezależną, międzynarodową jednostkę certyfikacyjną Det Norske Veritas (obecnie DNV GL Group), potwierdzające spełnianie wymagań norm opisujących zasady zarządzania jakością (ISO 9001:2008) oraz zarządzania środowiskowego (ISO 14001:2004).