Apartamenty inwestycyjne nad morzem – dla siebie lub na wynajem - zdjęcie główne

Z inwestycji NEXO Apartamenty Inwestycyjne spacerem w kilka minut dojdziemy do mariny, wypożyczalni sprzętu wodnego czy nadmorskich kawiarni i restauracji czynnych przez cały rok. W sąsiedztwie inwestycji przebiega ścieżka rowerowa, będącą częścią międzynarodowego szlaku rowerowego wokół Morza Bałtyckiego (EuroVelo), którą w komfortowych warunkach dojedziemy do Helu lub Trójmiasta.

Dzięki wyjątkowemu położeniu, apartamenty inwestycyjne NEXO będą cennym aktywem w portfelu inwestora. Lokale można przeznaczyć na całoroczny wynajem oraz traktować jako własną bazę wypoczynkową nad morzem. 

Charakter nieruchomości sprawia, że najem w tym miejscu będzie bardziej korzystny dla podatnika niż w przypadku standardowego mieszkania. W ramach apartamentu inwestycyjnego można odliczyć naliczony przy sprzedaży podatek VAT w wysokości 23%. Podatek możemy też odliczyć od zakupów związanych z wyposażeniem apartamentu.

Puck przyciąga przez cały rok

Co zachęca do przyjazdu Pucka ludzi z całej Polski? Przede wszystkim morze i świetne warunki do uprawianie sportów wodnych. Zatoka Pucka jest płytka, czysta i ciepła, a tutejszy wiatr umożliwia organizację międzynarodowych zawodów w kite i windsurfingu na najwyższym poziomie. Puck, dzięki licznym inwestycjom, jest jedną z najdynamiczniej rozwijających się miejscowości turystycznych w Polsce. Kolejną z nich będzie nowoczesna marina jachtowa. Ośrodek w Pucku ma być jedną z głównych baz szkoleniowych Polskiego Związku Żeglarstwa.

Dużą rolę odgrywa również lokalizacja. Dojazd do Pucka w sezonie letnim jest znacznie dogodniejszy i szybszy niż do miejscowości usytuowanych na Półwyspie Helskim. Puck znajduje się on zaledwie 30 km od Trójmiasta i co ważne – jest miasteczkiem całorocznym. Oznacza to, że zarabiać na wynajmie można tu przez cały czas, a nie tylko w sezonie.

Klienci doceniają czyste, nadmorskie powietrze, naturalne krajobrazy, liczne atrakcje dla rodzin i bogate zaplecze sportowe Pucka. Część z nich planuje wykorzystanie apartamentu jako tzw. second home office. Chcą przyjeżdżać tu, by w dobrych warunkach pracować zdalnie, a po pracy iść na spacer po plaży, na rower, żeglować lub uprawiać kitesurfing czy windsurfing.

Apartamenty inwestycyjne wkrótce gotowe do odbioru

Lokale w inwestycji NEXO Apartamenty Inwestycyjne będą gotowe do oddania w czerwcu 2021 roku, w standardzie częściowego wykończeni. Oznacza to, że właściciele będą mogli korzystać z nich już w najbliższym sezonie. W zależności od preferencji mogą zarządzać najmem mieszkania samodzielnie lub podpisać umowę z dostępnym na miejscu rekomendowanym operatorem.

Łącznie powstanie 50 lokali 1, 2 i 3 – pokojowych z balkonami, tarasami oraz ogródkami aż do 130 metrów. Dla właścicieli przygotowano także dodatkowe udogodnienia: strefę saun, salę klubową z miejscem zabaw dla najmłodszych, zewnętrzną siłownię oraz zadaszoną strefę wypoczynkową ze stolikami. Na miejscu dostępny będzie też stół do ping-ponga, trampoliny, hamaki i leżaki. Inwestycja będzie ogrodzona i wyposażona w kontrolę dostępu. 

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Ok, rozumiem.