MIEJSKIE DOMY – JUŻ WKRÓTCE NOWA OFERTA W SPRZEDAŻY - zdjęcie główne

Idea miejskich domów

Miejskie domy to koncepcja łącząca zalety mieszkania na osiedlu, tym co nam się podoba posiadaniu własnego domu. Domy LINEA to:

Ogrzewanie z sieci miejskiej: mieszkańcy nie muszą martwić się o zakup opału czy konserwację pieca. Podłączenie do miejskiej sieci ciepłowniczej zapewnia wygodę, a także oszczędność czasu i pieniędzy.

Własny ogródek: Domy LINEA posiadają przyjemne ogródki, idealne do relaksu po pracy czy spotkań towarzyskich z przyjaciółmi i rodziną. Dzięki nim mieszkańcy mogą cieszyć się zielenią i świeżym powietrzem bez konieczności wkładania dużego nakładu pracy związanego z utrzymaniem ogrodu.

Rekuperacja: system wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła zapewnia nie tylko świeże powietrze, ale również oszczędność na ogrzewaniu. To rozwiązanie pozwala utrzymać wysoką jakość powietrza we wnętrzu domu, co jest szczególnie istotne dla osób cierpiących na alergie czy astmę.

Przemyślana prosta forma architektury: Domy LINEA  zostały zaprojektowane w taki sposób, by minimalizować straty ciepła i zapewnić mieszkańcom komfort termiczny przez cały rok. Prosta forma budynków eliminuje ryzyko powstawania mostków cieplnych, co przekłada się na niższe rachunki za ogrzewanie.

Dolina Potoku: realizowany przez ALLCON teren rekreacyjny o powierzchni ponad 7000 m2, będzie idealnym miejscem na piknik czy dłuższy spacer z psem. Dolina Potoku wraz z dużym i strefowanym placem zabaw zostanie oddana w połowie 2025 roku. Wielbicieli pielęgnowania osiedlowych relacji oraz spędzania czasu na świeżym powietrzu z pewnością ucieszą rozległe tereny zielone.

Strefowanie przestrzeni: Atutem Domów LINEA jest również strefowanie przestrzeni mieszkalnej  na część dzienną i nocną. Na parterze znajduje się przestronny salon z aneksem kuchennym oraz wyjściem do ogródka, natomiast na pierwszym piętrze łatwo można zaaranżować sypialnię, pokoje dziecięce oraz gabinet do pracy. Dodatkowym udogodnieniem są dwie łazienki i garderoba, które zwiększają komfort mieszkania.

Nowa Oferta Domów LINEA

Oferta Domów LINEA wkrótce powiększy się o kolejne 7 domów, o powierzchni od 136 do 186 mkw. Wszystkie będą posiadać ogródki a największy z nich będzie miał aż 221 mkw. Osoby zainteresowane ofertą mogą już teraz zapisać się TUTAJ, by poznać ofertę, zanim trafi do oficjalnej sprzedaży.

Zapisz się już dziś

Domy Linea to idealne rozwiązanie dla osób, które marzą o domu, ale obawiają się związanych z nim obowiązków. Dzięki wyjątkowym cechom takim jak ogrzewanie z sieci miejskiej, przyjemne ogródki do wypoczynku i rekuperacja, mieszkańcy mogą cieszyć się komfortem mieszkania bez zbędnych trosk. Przyszła oferta nowych domów Linea zapowiada się obiecująco, dlatego już teraz warto zapisać się, aby poznać więcej szczegółów.