Domy Malczewskiego - przestrzeń i niezależność w centrum miasta - zdjęcie główne

Domy Malczewskiego w dzielnicy Siedlce to 6 gotowych domów w zabudowie bliźniaczej. Powstały one w sercu Gdańska, w bezpośrednim sąsiedztwie Śródmieścia. Ich mieszkańcy mogą w pełni korzystać z gotowej infrastruktury, wygody i bezpieczeństwa tej inwestycji. Domy zostały zaprojektowane tak, by tworzyć przemyślaną i wygodną przestrzeń, która pogodzi wszystkie aspekty życia – od pracy i nauki po realizację pasji, wspólne spędzanie czasu i odpoczynek.

Część mieszkalna Domów Malczewskiego składa się z trzech poziomów. Pierwsza to gościnna część dzienna na parterze - kuchnia z jadalnią oraz duży salon z instalacją kominkową z wyjściem do ogrodu lub na taras. Drugi poziom to prywatna strefa nocna z trzema sypialniami oraz dwoma łazienkami. Na poziomie -1 przy dwustanowiskowym garażu znajdzie się np. przestrzeń dla warsztatowych majsterkowiczów. Największym atutem tego poziomu jest ponadstandardowe pomieszczenie o wysokości 5 metrów, które można dowolnie zaaranżować. Ta dodatkowa, duża przestrzeń umożliwia stworzenie np. prywatnej sali kinowej lub siłowni na antresoli z zejściem do sauny. Można też urządzić tu biblioteczkę, salkę konferencyjną z rzutnikiem, pokój gier czy dobrze wyciszone studio nagrań z salą prób. Wszystko zależy od wyobraźni i indywidualnych potrzeb domowników. W tej części domu znajduje się również pomieszczenie z niezależnym wejściem, idealne do aranżacji gabinetu, pracowni lub biura. Docenią je wszyscy pracujący w trybie home office, którzy wiedzą, jak ważne jest skupienie oraz oddzielenie spraw zawodowych od życia rodzinnego. To też świetne rozwiązanie dla przedsiębiorców, którzy będą mogli prowadzić biuro przy własnym domu w centrum Gdańska i zapraszać tu klientów. Zastosowane w Domach Malczewskiego strefowanie i wydzielenie pomieszczeń pod konkretne aktywności wprowadza do codzienności wygodną organizację życia oraz poczucie ładu i niezależności. W tak zorganizowanej przestrzeni nie ma potrzeby godzenia wielu funkcji w jednym pomieszczeniu. Sala konferencyjna służy wyłącznie pracy, a pokój zabaw – wyłącznie rozrywce. Posiadanie własnego prywatnego kina czy siłowni pod ręką, daje możliwość regularnego i dobrej jakości odpoczynku.

Domy Malczewskiego to oferta atrakcyjna szczególnie dla rodzin i osób, które na co dzień potrzebują przestrzeni, spokoju i prywatności, a ich życie zawodowe, edukacyjne i towarzyskie toczy się w centrum miasta. Można stąd dojść spacerem do zabytkowego Starego Miasta ze słynną fontanną Neptuna. Wystarczy kilka minut by dojechać do galerii handlowych, restauracji, kina, Teatru Wybrzeże czy Opery Bałtyckiej. W pobliżu nie brakuje sklepów i usług, a wszystkie atrakcje miasta są na wyciągnięcie ręki. Z drugiej strony, lokalizacja Domów Malczewskiego zapewnia mieszkańcom ciszę, spokój, prywatność, otoczenie zieleni i czyste, nadmorskie powietrze.

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Ok, rozumiem.