Wybrane mieszkania i domy na gdańskim osiedlu LINEA w okazyjnych cenach - zdjęcie główne

LINEA to nowoczesne osiedle w Gdańsku, zlokalizowane na granicy dwóch dobrze rozwiniętych dzielnic miasta – Moreny i Jasienia. Przy al. Pawła Adamowicza powstanie sześć 4- i 5-piętrowych budynków wielorodzinnych oraz 27 przestronnych domów w zabudowie szeregowej z ogródkiem i garażem na jeden lub dwa samochody.

Inwestycja gwarantuje bliskość osiedlowych i miejskich udogodnień, znajdujących się na wyciągnięcie ręki. Oprócz znakomitej komunikacji (znajdujących się w pobliżu osiedla przystanków tramwajowych i autobusowych), LINEA wyróżnia bogato wyposażony plac zabaw oraz zielone tereny rekreacyjne, takie jak „Dolina Potoku” o powierzchni ponad 7 000 m2. 

Właśnie ruszyła promocje na wybrane lokale. Oferta specjalna obejmuje: 

  • mieszkania 2-, 3- i 4-pokojowe,
  • 2 przestronne domy z garażami.

 

Zachęcamy do zapoznania się z inwestycją LINEA oraz Domy LINEA. Aby skorzystać z wiosennej promocji i otrzymać gwarancję niższej ceny zapraszamy do podpisania umowy w kwietniu. Dla transakcji kredytowych zapewniamy zwrot opłaty rezerwacyjnej w przypadku odmowy udzielenia kredytu przez bank.

Oferta specjalna znajduje się TUTAJ.

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Ok, rozumiem.