O nas

Partnerstwo, pasja, prestiż. ALLCON od ponad 30 lat stara się być najlepszym partnerem swoich klientów. Wynajem lokali usługowych stanowi oczekiwane uzupełnienie naszej oferty.

PARTNERSTWO

Partnerstwo i zaufanie są dla nas zobowiązaniem, dlatego tworzymy i realizujemy projekty, które przede wszystkim spełnią oczekiwania klientów. Wynajmując lokal usługowy od ALLCON masz pewność, że podejmujesz współpracę z firmą o ugruntowanej pozycji na rynku, ponad 30-letniej historii i wierną swoim wartościom.

PASJA

Z determinacją i pasją nieustannie dążymy do podnoszenia jakości i atrakcyjności naszych inwestycji. Staramy się, aby nasze inwestycje były nie tylko przyjaźnie wkomponowane w charakter otoczenia, ale również podnosiły wartość estetyczną przestrzeni miejskiej w Trójmieście. Wynajem lokali usługowych daje nam wyjątkową możliwość dostosowania oferty handlowej i usługowej na naszych osiedlach zarówno dla przyszłych mieszkańców jak i dla potrzeb biznesu.

PRESTIŻ

Naszym wyzwaniem jest utrzymanie najwyższych standardów etycznych, handlowych, technicznych i estetycznych, potwierdzonych opiniami nie tylko naszych klientów, ale także ekspertów. Lokale usługowe na wynajem pozwalają nam na działania miastotwórcze i wspólnotowe, które wpisują się w filozofię naszego biznesu.