Atuty inwestycji

Młyny Gdańskie to nowoczesne osiedle powstające przy ulicy Malczewskiego, w dzielnicy Siedlce, wyróżniające się wysoką jakością wykonania oraz doskonałą lokalizacją. Inwestycja Młyny Gdańskie jest efektem połączenia inspiracji historyczną zabudową ze współczesną architekturą i nowoczesnymi materiałami.

Siedlce to prężnie rozwijająca się dzielnica Gdańska, sąsiadująca ze Śródmieściem. Co roku przyciąga nowych mieszkańców, którzy dostrzegli potencjał lokalizacji. Piechotą można stąd dojść do Starego Miasta i słynnej Fontanny Neptuna. Inwestycja znajduje się zaledwie 100 metrów od ulicy Kartuskiej, jednej z głównych arterii Gdańska, co zapewnia szybki i wygodny dojazd zarówno samochodem, jak i autobusem czy tramwajem.

Lokale usługowe w inwestycji Młyny Gdańskie zlokalizowane będą na parterze w budynku D, od strony ulicy Malczewskiego oraz głównego wejścia na teren inwestycji, dzięki czemu będą miały bardzo dobrą ekspozycję.

LOKALE USŁUGOWE NA WYNAJEM

Numer Inwestycja Miasto Powierzchnia Typ lokalu Dostępność Ekspozycja Witryna
MG.U1 Młyny Gdańskie Gdańsk 53.27 m2 Usługowy Wynajęty Północna Tak
MG.U2 Młyny Gdańskie Gdańsk 53.64 m2 Usługowy Wynajęty Północna Tak
MG.U3 Młyny Gdańskie Gdańsk 53.25 m2 Usługowy Wynajęty Północna Tak
MG.U4 Młyny Gdańskie Gdańsk 43.44 m2 Usługowy 2023 Północna Tak
MG.U5 Młyny Gdańskie Gdańsk 55.78 m2 Gastronomiczny 2023 Wschodnia Tak
MG.U6 Młyny Gdańskie Gdańsk 83.22 m2 Gastronomiczny 2023 Wschodnia Tak

Dowiedz się więcej

Skontaktuj się z naszym doradcą ds. lokali komercyjnych

Ewa Orlik

Ewa Orlik

Leasing ManagerAdministratorem Państwa danych osobowych jest ALLCON NIERUCHOMOŚCI Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Gdyni przy ul. Łużyckiej 6. Wszystkie szczegółowe informacje znajdują się w zakładce Polityka Prywatności
Formularz jest chroniony przed spamem przez reCAPTCHA.