Atuty inwestycji

Atrium Oliva powstaje w wyjątkowej części Gdańska – w Oliwie, dzielnicy słynącej z historycznych, zacisznych uliczek i kameralnej zabudowy, będącej obecnie centrum świata biznesowego i sercem tętniącej życiem aglomeracji.

Doskonała lokalizacja Atrium Oliva pozwala na korzystanie z udogodnień znajdujących się w tej niepowtarzalnej okolicy – w odległości krótkiego spaceru znajdują się m.in. Trójmiejski Park Krajobrazowy, Park Oliwski, liczne obiekty sportowo-rekreacyjne, szkoły, Uniwersytet Gdański. Osiedle znajduje się w sąsiedztwie linii tramwajowej oraz wygodnych ścieżek rowerowych a główne ciągi komunikacyjne dostępne są samochodem w ciągu zaledwie kilku minut.

Lokale usługowe w Atrium Oliwa usytuowane są na parterze w budynku C, otwierając się na skrzyżowanie ulic Grottgera i Bażyńskiego. Na tą kameralną, wysokiej klasy lokalizację składa się 6 lokali o powierzchni od ok. 54 do 149 m2. Największy lokal przystosowano pod gastronomię, a jego dedykowany taras o powierzchni 44 m2 na pewno stanie się popularnym miejscem zarówno wśród mieszkańców jak i odwiedzających.

Bezpośrednie sąsiedztwo Uniwersytetu Gdańskiego oraz kompleksów biznesowych Olivia Business Center oraz Alchemia z pewnością sprawią, że oferta lokali usługowych będzie cieszyła się dużym zainteresowaniem nie tylko wśród mieszkańców osiedla, ale również studentów oraz pracowników kampusu oraz licznych okolicznych firm.

LOKALE USŁUGOWE NA WYNAJEM

MOŻLIWOŚĆ ŁĄCZENIA WYBRANYCH LOKALI

Numer Inwestycja Miasto Powierzchnia Typ lokalu Dostępność Ekspozycja Witryna
AO.U1Rezerwacja Atrium Oliva Gdańsk 150.12 m2 Usługowy
(z możliwą funkcją gastronomiczną)
Na wynajem Południowa Tak
AO.U2 Atrium Oliva Gdańsk 80.60 m2 Usługowy Wynajęty Południowa Tak
AO.U3 Atrium Oliva Gdańsk 93.27 m2 Usługowy Wynajęty Południowa Tak
AO.U4 Atrium Oliva Gdańsk 85.85 m2 Usługowy Wynajęty Południowa Tak
AO.U5 Atrium Oliva Gdańsk 54.47 m2 Usługowy Na wynajem Wschodnia Tak
AO.U6 Atrium Oliva Gdańsk 54.29 m2 Usługowy Na wynajem Wschodnia Tak

Dowiedz się więcej

Skontaktuj się z naszym doradcą ds. lokali komercyjnych (pn.-pt. godz. 8:00-16:00)

Zuzanna Darga

Asystentka Działu Komercjalizacji

Ewa Orlik

Kierownik ds. KomercjalizacjiAdministratorem Państwa danych osobowych jest ALLCON NIERUCHOMOŚCI Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Gdyni przy al. Marsz. Piłsudskiego 11 lok. 5.1. Wszystkie szczegółowe informacje znajdują się w zakładce Polityka Prywatności
Formularz jest chroniony przed spamem przez reCAPTCHA.