Atuty inwestycji

Atrium Oliva powstaje w wyjątkowej części Gdańska – w Oliwie, dzielnicy słynącej z historycznych, zacisznych uliczek i kameralnej zabudowy, będącej obecnie centrum świata biznesowego i sercem tętniącej życiem aglomeracji.

Doskonała lokalizacja Atrium Oliva pozwala na korzystanie z udogodnień znajdujących się w tej niepowtarzalnej okolicy – w odległości krótkiego spaceru znajdują się m.in. Trójmiejski Park Krajobrazowy, Park Oliwski, liczne obiekty sportowo-rekreacyjne, szkoły, Uniwersytet Gdański. Osiedle znajduje się w sąsiedztwie linii tramwajowej oraz wygodnych ścieżek rowerowych a główne ciągi komunikacyjne dostępne są samochodem w ciągu zaledwie kilku minut.

Lokale usługowe w Atrium Oliwa usytuowane będą na parterze w budynku C, otwierając się na skrzyżowanie ulic Grottgera i Bażyńskiego. Na tą kameralną, wysokiej klasy lokalizację będzie składało się 6 lokali o powierzchni od ok. 54 do 149 m2. Największy lokal przystosowano pod gastronomię, a jego dedykowany taras o powierzchni 44 m2 na pewno stanie się popularnym miejscem zarówno wśród mieszkańców jak i odwiedzających.

Bezpośrednie sąsiedztwo Uniwersytetu Gdańskiego oraz kompleksów biznesowych Olivia Business Center oraz Alchemia z pewnością sprawią, że oferta lokali usługowych będzie cieszyła się dużym zainteresowaniem nie tylko wśród mieszkańców osiedla, ale również studentów oraz pracowników kampusu oraz licznych okolicznych firm.

LOKALE USŁUGOWE NA WYNAJEM

Numer Inwestycja Miasto Powierzchnia Typ lokalu Dostępność Ekspozycja Witryna
AO.U1 Atrium Oliva Gdańsk 148.56 m2 Gastronomiczny 2023 Południowa Tak
AO.U2Rezerwacja Atrium Oliva Gdańsk 79.70 m2 Usługowy 2023 Południowa Tak
AO.U3 Atrium Oliva Gdańsk 92.39 m2 Usługowy Wynajęty Południowa Tak
AO.U4 Atrium Oliva Gdańsk 85.16 m2 Usługowy Wynajęty Południowa Tak
AO.U5 Atrium Oliva Gdańsk 53.93 m2 Usługowy 2023 Wschodnia Tak
AO.U6 Atrium Oliva Gdańsk 53.95 m2 Usługowy 2023 Wschodnia Tak

Dowiedz się więcej

Skontaktuj się z naszym doradcą ds. lokali komercyjnych

Ewa Orlik

Ewa Orlik

Leasing ManagerAdministratorem Państwa danych osobowych jest ALLCON NIERUCHOMOŚCI Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Gdyni przy ul. Łużyckiej 6. Wszystkie szczegółowe informacje znajdują się w zakładce Polityka Prywatności
Formularz jest chroniony przed spamem przez reCAPTCHA.