Atuty inwestycji

Nowa Dąbrowa to osiedle, które powstaje przy ul. Rdestowej w Gdyni u zbiegu głównych tras aglomeracji (Obwodnicy oraz nowo powstających: Trasy Kaszubskiej i Obwodnicy Metropolii Trójmiejskiej), zaledwie 500 metrów od wjazdu na drogę ekspresową. Łatwo stąd dojechać na Kaszuby, nad morze, do innych dzielnic Trójmiasta, czy nawet do Warszawy. Podróż na lotnisko trwa tylko 20 minut. Spod osiedla kursują bezpośrednie autobusy do centrum Gdyni i Sopotu oraz do Gdańska-Oliwy. Liczne ścieżki rowerowe prowadzą na plażę, nad jeziora i do Śródmieścia.

Nowa Dąbrowa to więcej niż mieszkania: to wygoda życia na zielonym osiedlu, harmonijnie łączącym funkcję mieszkaniową, usługową i wypoczynkową. Jedną z atrakcji Nowej Dąbrowy będzie las zaadoptowany na jedyny w swoim rodzaju Park Leśny. Na terenie osiedla każdy znajdzie coś dla siebie: zielone oazy spokoju, niezwykłe place zabaw, przestrzeń dla biegaczy i spacerowiczów.

Przyszli mieszkańcy będą korzystać z komfortu samowystarczalnego osiedla z własną, wzorowaną na Świętojańskiej, tętniącą życiem ulicą handlową i wielofunkcyjnym placem – sceną lokalnych wydarzeń. W parterach budynków powstaną powierzchnie dedykowane dla sklepów, punktów usługowych, małej gastronomii oraz barów i restauracji. W pierwszym etapie inwestycji powstanie 5 budynków, w których dostępne będą 24 lokale usługowe o powierzchni od ok. 28 do 147 m2 wraz z miejscami parkingowymi. Całość dopełnią zielone podwórka, skwerki i placyki.

Na terenie Nowej Dąbrowy zostało docelowo przewidziane również miejsce pod placówkę żłobka/przedszkola oraz przychodnię, co z pewnością dodatkowo podniesie komfort mieszkańców i użytkowników osiedla.

Aktualnie w realizacji jest pierwszy z budynków, w którym do dyspozycji najemców znajdzie się 7 lokali usługowych z doskonałą ekspozycją bezpośrednio od strony ul. Rdestowej.

LOKALE USŁUGOWE NA WYNAJEM

MOŻLIWOŚĆ ŁĄCZENIA WYBRANYCH LOKALI

Numer Inwestycja Miasto Powierzchnia Typ lokalu Dostępność Ekspozycja Witryna
ND.A.U1 Nowa Dąbrowa Gdynia 41.21 m2 Usługowy Wynajęty Północna Tak
ND.A.U2 Nowa Dąbrowa Gdynia 30.80 m2 Usługowy Wynajęty Północna Tak
ND.A.U3 Nowa Dąbrowa Gdynia 53.97 m2 Usługowy Wynajęty Wschodnia Tak
ND.A.U4 Nowa Dąbrowa Gdynia 46.99 m2 Usługowy Wynajęty Wschodnia Tak
ND.A.U5 Nowa Dąbrowa Gdynia 46.53 m2 Usługowy Wynajęty Wschodnia Tak
ND.A.U6 Nowa Dąbrowa Gdynia 44.94 m2 Usługowy Wynajęty Wschodnia Tak
ND.A.U7 Nowa Dąbrowa Gdynia 64.20 m2 Usługowy Wynajęty Południowa Tak

Dowiedz się więcej

Skontaktuj się z naszym doradcą ds. lokali komercyjnych (pn.-pt. godz. 8:00-16:00)

Zuzanna Darga

Asystentka Działu Komercjalizacji

Ewa Orlik

Kierownik ds. KomercjalizacjiAdministratorem Państwa danych osobowych jest ALLCON NIERUCHOMOŚCI Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Gdyni przy al. Marsz. Piłsudskiego 11 lok. 5.1. Wszystkie szczegółowe informacje znajdują się w zakładce Polityka Prywatności
Formularz jest chroniony przed spamem przez reCAPTCHA.