Atuty inwestycji

LINEA to nowa inwestycja powstająca w Gdańsku na granicy Moreny i Jasienia, dzięki czemu łączy bogatą infrastrukturę i rozwiniętą sieć komunikacji z malowniczym otoczeniem.

Świetna lokalizacja umożliwia dojazd do centrum Gdańska oraz do Wrzeszcza w ciągu 10 minut. Przy LINEI znajdują się dwa przystanki tramwajowe. Linię Pomorskiej Kolei Metropolitalnej obsługują dwie pobliskie stacje: Jasień i Brętowo, z których w ciągu 10 minut można dojechać na lotnisko, w 30 minut do Gdyni, a w niecałe 60 minut na Kaszuby. Przy inwestycji biegną również nowe ścieżki rowerowe. Osiedle znajduje się również w bliskiej odległości od obwodnicy Trójmiasta.

Osiedle składać się będzie z sześciu cztero- i pięciopiętrowych budynków wielorodzinnych. Budynki E i F zostały już zrealizowane, z kolei termin przekazania lokali usługowych najemcom w budynku D planowany jest na kwiecień 2024 r. a w budynku C na czerwiec 2025 r. W przyszłości będą realizowane również budynki A i B. Ofertę LINEI uzupełnia 27 szeregowych domów, każdy z własnym ogrodem i garażem. Teren osiedla został zaprojektowany z myślą o integracji mieszkańców i wyposażony w służącą temu infrastrukturę – liczne ławki, tereny zielone oraz skwery wyposażone w stojaki rowerowe. Zaspokajanie potrzeb życia codziennego z pewnością ułatwią osiedlowe lokale usługowe.

Lokale usługowe na wynajem usytuowane będą na parterze w budynkach C i D. W pierwszej kolejności komercjalizowane będą lokale w budynku D. Do dyspozycji najemców znajdzie się 7 lokali usługowych w standardzie deweloperskim, o powierzchni od ok. 43 do 59 m2 (większość z nich z możliwością łączenia). Ich lokalizacja od strony alei Pawła Adamowicza oraz głównego wejścia na teren inwestycji, zapewnia im doskonałą ekspozycję. W wybranych lokalach usługowych będzie możliwość prowadzenia działalności gastronomicznej. Dodatkowy atut stanowi możliwość wynajęcia miejsc parkingowych na zewnętrznym parkingu znajdującym się przy budynkach C oraz D.

LOKALE USŁUGOWE NA WYNAJEM

MOŻLIWOŚĆ ŁĄCZENIA WYBRANYCH LOKALI

Numer Inwestycja Miasto Powierzchnia Typ lokalu Dostępność Ekspozycja Witryna
L.D.U1Rezerwacja Linea Gdańsk 62.43 m2 Gastronomiczny 2024 Północna Tak
L.D.U2Rezerwacja Linea Gdańsk 53.83 m2 Gastronomiczny 2024 Północna Tak
L.D.U3Rezerwacja Linea Gdańsk 53.08 m2 Gastronomiczny 2024 Wschodnia Tak
L.D.U4 Linea Gdańsk 50.28 m2 Usługowy 2024 Wschodnia Tak
L.D.U5 Linea Gdańsk 51.02 m2 Usługowy 2024 Wschodnia Tak
L.D.U6 Linea Gdańsk 48.57 m2 Usługowy 2024 Wschodnia Tak
L.D.U7 Linea Gdańsk 45.00 m2 Usługowy Wynajęty Wschodnia Tak

Dowiedz się więcej

Skontaktuj się z naszym doradcą ds. lokali komercyjnych (pn.-pt. godz. 8:00-16:00)

Zuzanna Darga

Asystentka Działu Komercjalizacji

Ewa Orlik

Kierownik ds. KomercjalizacjiAdministratorem Państwa danych osobowych jest ALLCON NIERUCHOMOŚCI Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Gdyni przy al. Marsz. Piłsudskiego 11 lok. 5.1. Wszystkie szczegółowe informacje znajdują się w zakładce Polityka Prywatności
Formularz jest chroniony przed spamem przez reCAPTCHA.