Atuty inwestycji

Mały Kack to jeden z najbardziej poszukiwanych gdyńskich adresów. Skupia zainteresowanie osób wymagających, ceniących prestiż miejsca, zalety miasta i doskonałą komunikację a także komfort najbliższego otoczenia oraz bliskość natury.

Szybką i wygodną komunikację zapewnia ulica Wielkopolska (w zaledwie kilka minut możliwy dojazd do centrum Gdyni lub w odwrotną stronę – do obwodnicy Trójmiasta) oraz pobliska stacja Pomorskiej Kolei Metropolitalnej (ułatwiająca dalsze podróże w kierunku lotniska oraz malowniczych Kaszub).

Sceneria Parkowa to kameralne osiedle wkomponowane w scenerię uroczego zakątka Gdyni i zieleń Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. Inwestycja powstanie przy ulicy Parkowej w bezpiecznej i przyjaznej okolicy, gdzie dominuje nowoczesna i niska zabudowa rodzinna.

Lokale usługowe przeznaczone na wynajem będą znajdować się na parterze budynków. Zostały zaprojektowane są w sposób zapewniający ich znakomitą ekspozycję – wszystkie mają witryny skierowane na ul. Parkową, czyli stronę, gdzie skierowany jest główny ruch pieszy i kołowy. Dodatkowym atutem jest fakt, że lokale będą znajdować się w części osiedla, gdzie zaplanowano otwarty plac służący do odpoczynku i spotkań zarówno mieszkańców Scenerii Parkowej jak i sąsiadujących budynków. Lokale będą dysponowały również możliwością zorganizowania ogródków, co z pewnością podniesienie komfort i zadowolenie odbiorców usług.

 

LOKALE USŁUGOWE NA WYNAJEM

Numer Inwestycja Miasto Powierzchnia Typ lokalu Dostępność Ekspozycja Witryna
SP.U1 Sceneria Parkowa Gdynia 57.64 m2 Usługowy Wynajęty Wschodnia Tak
SP.U2 Sceneria Parkowa Gdynia 71.31 m2 Gastronomiczny Wynajęty Południowa Tak
SP.U3 Sceneria Parkowa Gdynia 46.52 m2 Usługowy Wynajęty Południowa Tak
SP.U4 Sceneria Parkowa Gdynia 41.05 m2 Usługowy Wynajęty Wschodnia Tak
SP.U5 Sceneria Parkowa Gdynia 40.34 m2 Usługowy Dostępny Wschodnia Tak
SP.U6 Sceneria Parkowa Gdynia 72.60 m2 Usługowy Dostępny Wschodnia Tak
SP.U7Rezerwacja Sceneria Parkowa Gdynia 57.36 m2 Usługowy Dostępny Wschodnia Tak
SP.U8Rezerwacja Sceneria Parkowa Gdynia 57.89 m2 Gastronomiczny Dostępny Wschodnia Tak
SP.U9 Sceneria Parkowa Gdynia 61.54 m2 Usługowy Wynajęty Wschodnia Tak

Dowiedz się więcej

Skontaktuj się z naszym doradcą ds. lokali komercyjnych

Ewa Orlik

Ewa Orlik

Leasing ManagerAdministratorem Państwa danych osobowych jest ALLCON NIERUCHOMOŚCI Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Gdyni przy ul. Łużyckiej 6. Wszystkie szczegółowe informacje znajdują się w zakładce Polityka Prywatności
Formularz jest chroniony przed spamem przez reCAPTCHA.