Linea
Gdańsk
Lokal Usługowy (z możliwą funkcją gastronomiczną)
L.D.U2

Lokal w stanie deweloperskim – aranżacja oraz rozprowadzenie instalacji w lokalu po stronie Najemcy.

Możliwość łączenia z lokalem U3.

Numer: L.D.U2
Dostępność: Na wynajem
Powierzchnia: 53.64 m2
Typ lokalu: Usługowy (z możliwą funkcją gastronomiczną)

Atuty inwestycji

LINEA to nowa inwestycja powstająca w Gdańsku na granicy Moreny i Jasienia, dzięki czemu łączy bogatą infrastrukturę i rozwiniętą sieć komunikacji z malowniczym otoczeniem.

Świetna lokalizacja umożliwia dojazd do centrum Gdańska oraz do Wrzeszcza w ciągu 10 minut. Przy LINEI znajdują się dwa przystanki tramwajowe. Linię Pomorskiej Kolei Metropolitalnej obsługują dwie pobliskie stacje: Jasień i Brętowo, z których w ciągu 10 minut można dojechać na lotnisko, w 30 minut do Gdyni, a w niecałe 60 minut na Kaszuby. Przy inwestycji biegną również nowe ścieżki rowerowe. Osiedle znajduje się również w bliskiej odległości od obwodnicy Trójmiasta.

Osiedle składać się będzie z sześciu cztero- i pięciopiętrowych budynków wielorodzinnych. Budynki E i F zostały już zrealizowane, z kolei termin przekazania lokali usługowych najemcom w budynku D planowany jest na kwiecień 2024 r. a w budynku C na czerwiec 2025 r. W przyszłości będą realizowane również budynki A i B. Ofertę LINEI uzupełnia 27 szeregowych domów, każdy z własnym ogrodem i garażem. Teren osiedla został zaprojektowany z myślą o integracji mieszkańców i wyposażony w służącą temu infrastrukturę – liczne ławki, tereny zielone oraz skwery wyposażone w stojaki rowerowe. Zaspokajanie potrzeb życia codziennego z pewnością ułatwią osiedlowe lokale usługowe.

Lokale usługowe na wynajem usytuowane będą na parterze w budynkach C i D. W pierwszej kolejności komercjalizowane będą lokale w budynku D. Do dyspozycji najemców znajdzie się 7 lokali usługowych w standardzie deweloperskim, o powierzchni od ok. 43 do 59 m2 (większość z nich z możliwością łączenia). Ich lokalizacja od strony alei Pawła Adamowicza oraz głównego wejścia na teren inwestycji, zapewnia im doskonałą ekspozycję. W wybranych lokalach usługowych będzie możliwość prowadzenia działalności gastronomicznej. Dodatkowy atut stanowi możliwość wynajęcia miejsc parkingowych na zewnętrznym parkingu znajdującym się przy budynkach C oraz D.

Zobacz podobne lokale

L.D.U3 Gdańsk

L.D.U3

Gdańsk

 • Numer: L.D.U3
 • Dostępność: Na wynajem
 • Powierzchnia: 52.74 m2
 • Typ lokalu: Usługowy (z możliwą funkcją gastronomiczną)
L.D.U6 Gdańsk

L.D.U6

Gdańsk

 • Numer: L.D.U6
 • Dostępność: Na wynajem
 • Powierzchnia: 48.57 m2
 • Typ lokalu: Usługowy
L.D.U5 Gdańsk

L.D.U5

Gdańsk

 • Numer: L.D.U5
 • Dostępność: Na wynajem
 • Powierzchnia: 51.02 m2
 • Typ lokalu: Usługowy

Dowiedz się więcej

Skontaktuj się z naszym doradcą ds. lokali komercyjnych (pn.-pt. godz. 8:00-16:00)

Zuzanna Darga

Asystentka Działu Komercjalizacji

Ewa Orlik

Kierownik ds. KomercjalizacjiAdministratorem Państwa danych osobowych jest ALLCON NIERUCHOMOŚCI Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Gdyni przy al. Marsz. Piłsudskiego 11 lok. 5.1. Wszystkie szczegółowe informacje znajdują się w zakładce Polityka Prywatności
Formularz jest chroniony przed spamem przez reCAPTCHA.