Officer
Gdynia
Lokal Biurowy
OFF.U.1.1

Lokal biurowy na piętrze +1. Usytuowanie wzdłuż elewacji od strony zachodniej oraz północnej.

Wejście do lokalu od strony wspólnego korytarza. Toalety w trzonie budynku.

Lokal w stanie deweloperskim.

Do podanej powierzchni netto należy doliczyć udział w częściach wspólnych budynku oraz kondygnacji, na której znajduje się lokal.

Powierzchnia netto – 228,04 m2

Powierzchnia brutto – 271,93 m2 

 

Wskaźnik rocznego zapotrzebowania na energię użytkową: EU = 69,18 kWh/(m2·rok)

Wskaźnik rocznego zapotrzebowania na energię końcową: EK = 41,52 kWh/(m2·rok)

Wskaźnik rocznego zapotrzebowania na nieodnawialną energię pierwotną: EP = 77,07 kWh/(m2·rok)

Jednostkowa wielkość emisji CO2: ECO2 = 0,01 t CO2/(m2·rok)

Udział odnawialnych źródeł energii w rocznym zapotrzebowaniu na energię końcową: UOZE = 49,06%

Numer: OFF.U.1.1
Dostępność: Na wynajem
Powierzchnia: 228.04 m2
Typ lokalu: Biurowy

Atuty inwestycji

OFFICER to nowoczesny budynek biurowo-usługowy, który znajduje się w dzielnicy Wzgórze Św. Maksymiliana, na styku ul. Świętojańskiej, al. Marsz. Piłsudskiego i al. Zwycięstwa. Lokalizacja, w której mieści się biurowiec, jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych na terenie całej Gdyni. Bliskość Urzędu Miasta, Parku Centralnego, Teatru Miejskiego, CH Riviera oraz Bulwaru Nadmorskiego sprawia, że miejsce to jest jeszcze bardziej charakterystyczne oraz unikatowe. Niewątpliwym atutem inwestycji jest również bliskość przystanku SKM oraz przystanków autobusowych.

OFFICER wyróżnia się modernistyczną, gdyńską architekturą oraz eleganckimi wnętrzami. Budynek wyposażony jest w liczne nowoczesne rozwiązania, dzięki czemu możliwe jest zapewnienie najwyższego komfortu jak i bezpieczeństwa jego użytkownikom. Warto wspomnieć, że w obiekcie postawiono również na rozwiązania znane od lat, ale rzadko spotykane obecnie w obiektach tego typu, jak uchylne okna. Z dużą dbałością na etapie projektowania i realizacji przyglądano się także potrzebom osób z niepełnosprawnościami. Obiekt posiada 6 kondygnacji naziemnych oraz 2 kondygnacje podziemne (z 39 miejscami parkingowymi) i ponad 4700 m2 powierzchni użytkowej. Do dyspozycji najemców jest infrastruktura rowerowa – na poziomie -1 znajdują się szatnie z prysznicami, z kolei parking rowerowy dostępny jest na poziomie -2 oraz na wewnętrznym patio. Przed wejściem głównym do budynku od strony al. Marsz. Piłsudskiego znajduje się parking miejski. Lokale biurowe na piętrze +5 mają wyłączny dostęp do dwóch tarasów.

Na parterze zaprojektowane zostały lokale usługowe z głównymi wejściami zlokalizowanymi od strony al. Zwycięstwa oraz al. Marsz. Piłsudskiego (w ramach jednego z nich funkcjonuje biuro sprzedaży ALLCON; pozostałe są w trakcie komercjalizacji). Na wyższych kondygnacjach znajdują się przestrzenie biurowe – zdecydowaną większość powierzchni biurowej zajmuje ALLCON, które od marca 2023 r. przeprowadziły się do nowego budynku. Dwa lokale na pierwszym piętrze czekają jeszcze na swoich najemców.

Dodatkowo biurowiec podlega certyfikacji BREEAM na poziomie EXCELLENT – dzięki temu użytkownicy budynku mają nie tylko gwarancję tego, że budynek powstawał z myślą o dbanie o środowisko, ale również, że dzięki zastosowanym w nim efektywnym technologiom możliwa jest optymalizacja kosztów eksploatacyjnych.

Generalnym wykonawcą inwestycji była Spółka generalnego wykonawstwa ALLCON.

Zobacz podobne lokale

OFF.U.1.3 Gdynia

OFF.U.1.3

Gdynia

 • Numer: OFF.U.1.3
 • Dostępność: Na wynajem
 • Powierzchnia: 253.90 m2
 • Typ lokalu: Biurowy
OFF.U.0.1 Gdynia

OFF.U.0.1

Gdynia

 • Numer: OFF.U.0.1
 • Dostępność: Na wynajem
 • Powierzchnia: 166.38 m2
 • Typ lokalu: Usługowy (z możliwą funkcją gastronomiczną)
ND.A.U2 Gdynia

ND.A.U2

Gdynia

 • Numer: ND.A.U2
 • Dostępność: Na wynajem
 • Powierzchnia: 30.45 m2
 • Typ lokalu: Usługowy

Dowiedz się więcej

Skontaktuj się z naszym doradcą ds. lokali komercyjnych (pn.-pt. godz. 8:00-16:00)

Zuzanna Darga

Asystentka Działu Komercjalizacji

Ewa Orlik

Kierownik ds. KomercjalizacjiAdministratorem Państwa danych osobowych jest ALLCON NIERUCHOMOŚCI Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Gdyni przy al. Marsz. Piłsudskiego 11 lok. 5.1. Wszystkie szczegółowe informacje znajdują się w zakładce Polityka Prywatności
Formularz jest chroniony przed spamem przez reCAPTCHA.