Wybrane mieszkanie: C.1.6

Metraż: 57.29 m2

Cena: 677 463 zł 694 788 zł

Termin odbioru: czerwiec 2025

Piętro: 1

Pokoje: 3

Opis mieszkania:

Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 57,29 m2, z ekspozycją wschodnią, usytuowane na pierwszym piętrze. Pokój dzienny z aneksem (21,65 m2) posiada wyjście na balkon (6,14 m2). W mieszkaniu znajdują się dwie sypialnie (10,59 m2 i 11,09 m2) oraz łazienka (5,14m2) i WC (1,81 m2). Całość dopełnia przedpokój z miejscem na szafę w zabudowie.

Cechy mieszkania:

  • Oferty specjalne

  • Balkon

  • Winda

  • 3 pokoje

  • Strona wschodnia

  • Oddzielne wc

PODOBNE OFERTY

Dowiedz się więcej

Skontaktuj się z naszymi doradcami ds. sprzedaży.
Jestem zainteresowany lokalem:

Administratorem Państwa danych osobowych jest ALLCON OSIEDLA Sp. z o. o. rozwiń >> Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Gdyni przy al. Marsz. Piłsudskiego 11, będąca Administratorem Danych Osobowych w ramach Grupy ALLCON OSIEDLA. Wszystkie szczegółowe informacje znajdują się w zakładce Polityka Prywatności.

Jeżeli chcieliby Państwo otrzymywać informacje o nowych inwestycjach Grupy ALLCON OSIEDLA oraz organizowanych wydarzeniach, a także informacje promocyjne i marketingowe, prosimy o udzielenie poniższych zgód:

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych w tym marketingowych, w odniesieniu do produktów należących do Grupy ALLCON OSIEDLA, drogą elektroniczną Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych w tym marketingowych, w odniesieniu do produktów należących do Grupy ALLCON OSIEDLA, drogą telefoniczną.

Przejdź do Polityki Prywatności aby dowiedzieć się więcej