Wybrane mieszkanie: D.2.10

Metraż: 40.27 m2

Cena: 467 527 zł 489 273 zł

Termin odbioru: czerwiec 2024

Piętro: 1

Pokoje: 2

Opis mieszkania:

Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 40,27 m2, z ekspozycją zachodnią jest usytuowane na I piętrze. Salon z aneksem kuchennym (22,30 m2) posiada wyjście na balkon o powierzchni 5,76 m2. W mieszkaniu zaprojektowano sypialnię (10,25 m2) oraz łazienkę (4,19 m2). Inwestycja Linea znajduje się na styku Moreny oraz Jasienia. Nowoczesne osiedle łączy bliskość miejskich atrakcji z terenami rekreacyjnymi.

Cechy mieszkania:

  • Oferty specjalne

  • Nowy etap

  • Balkon

  • Winda

  • 2 pokoje

  • Strona zachodnia

PODOBNE OFERTY

Dowiedz się więcej

Skontaktuj się z naszymi doradcami ds. sprzedaży.
Jestem zainteresowany lokalem:

Administratorem Państwa danych osobowych jest ALLCON OSIEDLA rozwiń >> Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Gdyni przy ul. Łużyckiej 6, będąca Administratorem Danych Osobowych w ramach Grupy ALLCON OSIEDLA. Wszystkie szczegółowe informacje znajdują się w zakładce Polityka Prywatności.

Jeżeli chcieliby Państwo otrzymywać informacje o nowych inwestycjach Grupy ALLCON OSIEDLA oraz organizowanych wydarzeniach, a także informacje promocyjne i marketingowe, prosimy o udzielenie poniższych zgód:

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych w tym marketingowych, w odniesieniu do produktów należących do Grupy ALLCON OSIEDLA, drogą elektroniczną Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych w tym marketingowych, w odniesieniu do produktów należących do Grupy ALLCON OSIEDLA, drogą telefoniczną.

Przejdź do Polityki Prywatności aby dowiedzieć się więcej

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Ok, rozumiem.