Wybrane mieszkanie: E.4.1

Metraż: 85.31 m2

Termin odbioru: sierpień 2023

Piętro: 3

Pokoje: 4

Opis mieszkania:

Mieszkanie narożne, 4 pokojowe, o powierzchni 85,31 m2, z ekspozycją północno-zachodnią jest usytuowane na III piętrze. Salon z aneksem kuchennym (28,72 m2) posiada wyjście na duży balkon o powierzchni 8,32 m2. W mieszkaniu zaprojektowano 3 sypialnie (12,00 m2, 11,06 m2 i 10,68 m2) oraz 2 łazienki (5,16 m2 i 3,38 m2) z możliwością wstawienia wanny i kabiny prysznicowej. Inwestycja Linea znajduje się na styku Moreny oraz Jasienia. Nowoczesne osiedle łączy bliskość miejskich atrakcji z terenami rekreacyjnymi.

Cechy mieszkania:

  • Balkon

  • Winda

  • Narożne

  • 4 pokoje

  • Strona zachodnia

  • Dwie łazienki

  • Strona północna

PODOBNE OFERTY

Dowiedz się więcej

Skontaktuj się z naszymi doradcami ds. sprzedaży.
Jestem zainteresowany lokalem:

Administratorem Państwa danych osobowych jest ALLCON OSIEDLA rozwiń >> Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Gdyni przy ul. Łużyckiej 6, będąca Administratorem Danych Osobowych w ramach Grupy ALLCON OSIEDLA. Wszystkie szczegółowe informacje znajdują się w zakładce Polityka Prywatności.

Jeżeli chcieliby Państwo otrzymywać informacje o nowych inwestycjach Grupy ALLCON OSIEDLA oraz organizowanych wydarzeniach, a także informacje promocyjne i marketingowe, prosimy o udzielenie poniższych zgód:

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych w tym marketingowych, w odniesieniu do produktów należących do Grupy ALLCON OSIEDLA, drogą elektroniczną Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych w tym marketingowych, w odniesieniu do produktów należących do Grupy ALLCON OSIEDLA, drogą telefoniczną.

Przejdź do Polityki Prywatności aby dowiedzieć się więcej