Wybrane mieszkanie: E.4.2

Metraż: 70.64 m2

Termin odbioru: sierpień 2023

Piętro: 3

Pokoje: 3

Opis mieszkania:

Mieszkanie narożne, 3 pokojowe, o powierzchni 70,64 m2, z ekspozycją północno-wschodnią jest usytuowane na III piętrze. Salon z aneksem kuchennym (29,79 m2) posiada wyjście na duży balkon o powierzchni 9,37 m2. W mieszkaniu zaprojektowano 2 sypialnie (12,13 m2 i 11,15 m2) oraz 2 łazienki (5,24 m2 i 3,46 m2) z możliwością wstawienia wanny i kabiny prysznicowej. Inwestycja Linea znajduje się na styku Moreny oraz Jasienia. Nowoczesne osiedle łączy bliskość miejskich atrakcji z terenami rekreacyjnymi.

Cechy mieszkania:

  • Balkon

  • Winda

  • Narożne

  • 3 pokoje

  • Strona wschodnia

  • Dwie łazienki

  • Strona północna

PODOBNE OFERTY

Dowiedz się więcej

Skontaktuj się z naszymi doradcami ds. sprzedaży.
Jestem zainteresowany lokalem:

Administratorem Państwa danych osobowych jest ALLCON OSIEDLA rozwiń >> Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Gdyni przy ul. Łużyckiej 6, będąca Administratorem Danych Osobowych w ramach Grupy ALLCON OSIEDLA. Wszystkie szczegółowe informacje znajdują się w zakładce Polityka Prywatności.

Jeżeli chcieliby Państwo otrzymywać informacje o nowych inwestycjach Grupy ALLCON OSIEDLA oraz organizowanych wydarzeniach, a także informacje promocyjne i marketingowe, prosimy o udzielenie poniższych zgód:

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych w tym marketingowych, w odniesieniu do produktów należących do Grupy ALLCON OSIEDLA, drogą elektroniczną Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych w tym marketingowych, w odniesieniu do produktów należących do Grupy ALLCON OSIEDLA, drogą telefoniczną.

Przejdź do Polityki Prywatności aby dowiedzieć się więcej