LINEA Domy Gdańsk, ul. Kraśnięta

Osiedle LINEA łączy w sobie wiele możliwości. W ramach inwestycji, oprócz szerokiej oferty mieszkań, proponujemy także przestronne domy w zabudowie szeregowej. Domy LINEA powstają w otoczeniu tętniącego życiem osiedla, zapewniają jednocześnie pożądaną w dzisiejszym świecie prywatność i spokój. Do Ciebie będzie należała decyzja, czy chcesz skorzystać z chwili wytchnienia w kameralnym otoczeniu własnego ogrodu, czy znaleźć się w centrum osiedlowego życia.

1 / 8

Komfortowe domy w zabudowie szeregowej

2 / 8

3 / 8

Domy z prywatnymi ogrodami oraz dużymi garażami

4 / 8

Przystanki tramwajowe oraz autobusowe w zasięgu 100m

5 / 8

Dogodna komunikacja w kierunku centrum Gdańska i Wrzeszcza

6 / 8

Atrakcyjny plac zabaw oraz 7000 m2 terenów zielonych

7 / 8

Lokale usługowe i gastronomiczne na terenie osiedla

Zapisz się na nowy etap

TYLKO W DOMACH LINEA

Blisko i wygodnie

W ramach osiedla LINEA powstanie 27 domów szeregowych o powierzchni od 137 do 185 m2. Każdy z nich będzie posiadał ogródek oraz jedno- lub dwustanowiskowy garaż.

Mieszkańcy domów będą mogli swobodnie korzystać z bogatej infrastruktury osiedla. W zasięgu ręki znajdą się wygodne punkty usługowe oraz osiedlowe sklepy, ułatwiające załatwienie codziennych spraw. Czas wolny uprzyjemnią rozległe tereny zielone o powierzchni 7000 m2 czy bogato wyposażony plac zabaw.

Zaplanowana przestrzeń

Twój komfort jest naszym priorytetem, dlatego w każdym domu zastosowaliśmy zasadę strefowania, wyodrębniając dwie przestrzenie: dzienną i nocną. Pozwoli Ci to na łatwiejsze zaaranżowanie przestrzeni. Część dzienna to salon z instalacją kominkową i szerokim wyjściem do ogrodu oraz wygodny aneks kuchenny. Część nocna to cztery wygodne sypialnie na piętrze. Niektóre domy posiadają sypialnię w typie master bedroom ze zintegrowaną łazienką i garderobą. Poziom górny dodatkowo wyposażyliśmy w duży południowy lub zachodni balkon ze szklaną balustradą - doskonałą przestrzeń na popołudniowy relaks w zaciszu własnego domu.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Skontaktuj się z naszymi doradcami ds. sprzedaży.
Jestem zainteresowany lokalem:

Administratorem Państwa danych osobowych jest ALLCON OSIEDLA rozwiń >> Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Gdyni przy ul. Łużyckiej 6, będąca Administratorem Danych Osobowych w ramach Grupy ALLCON OSIEDLA. Wszystkie szczegółowe informacje znajdują się w zakładce Polityka Prywatności.

Jeżeli chcieliby Państwo otrzymywać informacje o nowych inwestycjach Grupy ALLCON OSIEDLA oraz organizowanych wydarzeniach, a także informacje promocyjne i marketingowe, prosimy o udzielenie poniższych zgód:

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych w tym marketingowych, w odniesieniu do produktów należących do Grupy ALLCON OSIEDLA, drogą elektroniczną Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych w tym marketingowych, w odniesieniu do produktów należących do Grupy ALLCON OSIEDLA, drogą telefoniczną.

Przejdź do Polityki Prywatności aby dowiedzieć się więcej

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Ok, rozumiem.