LINEA Domy Gdańsk, ul. Kraśnięta

Osiedle LINEA łączy w sobie wiele możliwości. W ramach inwestycji, oprócz szerokiej oferty mieszkań, proponujemy także przestronne domy w zabudowie szeregowej. Domy LINEA powstają w otoczeniu tętniącego życiem osiedla, zapewniają jednocześnie pożądaną w dzisiejszym świecie prywatność i spokój. Do Ciebie będzie należała decyzja, czy chcesz skorzystać z chwili wytchnienia w kameralnym otoczeniu własnego ogrodu, czy znaleźć się w centrum osiedlowego życia.

1 / 8

Komfortowe domy w zabudowie szeregowej

2 / 8

3 / 8

Domy z prywatnymi ogrodami oraz dużymi garażami

4 / 8

Przystanki tramwajowe oraz autobusowe w zasięgu 100m

5 / 8

Dogodna komunikacja w kierunku centrum Gdańska i Wrzeszcza

6 / 8

Atrakcyjny plac zabaw oraz 7000 m2 terenów zielonych

7 / 8

Lokale usługowe i gastronomiczne na terenie osiedla

Zapisz się na nowy etap

TYLKO W DOMACH LINEA

Blisko i wygodnie

W ramach osiedla LINEA powstanie 27 domów szeregowych o powierzchni od 137 do 185 m2. Każdy z nich będzie posiadał ogródek oraz jedno- lub dwustanowiskowy garaż.

Mieszkańcy domów będą mogli swobodnie korzystać z bogatej infrastruktury osiedla. W zasięgu ręki znajdą się wygodne punkty usługowe oraz osiedlowe sklepy, ułatwiające załatwienie codziennych spraw. Czas wolny uprzyjemnią rozległe tereny zielone o powierzchni 7000 m2 czy bogato wyposażony plac zabaw.

Zaplanowana przestrzeń

Twój komfort jest naszym priorytetem, dlatego w każdym domu zastosowaliśmy zasadę strefowania, wyodrębniając dwie przestrzenie: dzienną i nocną. Pozwoli Ci to na łatwiejsze zaaranżowanie przestrzeni. Część dzienna to salon z instalacją kominkową i szerokim wyjściem do ogrodu oraz wygodny aneks kuchenny. Część nocna to cztery wygodne sypialnie na piętrze. Niektóre domy posiadają sypialnię w typie master bedroom ze zintegrowaną łazienką i garderobą. Poziom górny dodatkowo wyposażyliśmy w duży południowy lub zachodni balkon ze szklaną balustradą - doskonałą przestrzeń na popołudniowy relaks w zaciszu własnego domu.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Skontaktuj się z naszymi doradcami ds. sprzedaży.

Martyna Welk

Doradca ds. Sprzedaży

+ 48 605 053 198

Wyślij wiadomość

Joanna Parol

Doradca ds. Sprzedaży

+48 782 820 807

Wyślij wiadomość

Aleksandra Kimsa

Doradca ds. Sprzedaży

+48 691 451 271

Wyślij wiadomość

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Ok, rozumiem.