NEXO Apartamenty Inwestycyjne Puck, ul. Nowy Świat

NEXO Apartamenty Inwestycyjne to kompleks nadmorskich lokali skierowany do osób szukających bezpiecznej lokaty i ochrony kapitału. To wysokiej jakości inwestycja, która w najbliższych latach przyniesie satysfakcjonujące zyski. Dzięki wyjątkowemu położeniu 50 metrów od brzegu Zatoki Puckiej, apartamenty inwestycyjne NEXO będą cennym aktywem w portfelu inwestora. Lokale można przeznaczyć na całoroczny wynajem oraz traktować jako własną bazę wypoczynkową nad morzem.

1 / 9

Ostatni gotowy apartament - 50 m od morza

2 / 9

Wypoczywaj i zarabiaj przez cały rok

3 / 9

Liczne udogodnienia na terenie inwestycji

4 / 9

Strefa klubowa z bilardem w bud. GH

5 / 9

Atrakcyjne przestrzenie wspólne

6 / 9

Sala zabaw dla najmłodszych w bud. GH

7 / 9

Strefa saun w bud. EF

8 / 9

Cena zawiera m.in. wykończenie łazienki i kuchni

Ostatni apartament w ofercie - sprawdź

Wypoczywaj i zarabiaj nad morzem

W nadmorskim kurorcie

Zaprojektowane w klimacie nadmorskiego kurortu NEXO Apartamenty Inwestycyjne powstały na puckim klifie, zaledwie 50 metrów od morza i 10 metrów od parku. Kompleks wyróżnia nie tylko wyjątkowa lokalizacja, ale także wysoka jakość wykonania oraz starannie zaprojektowana przestrzeń wspólna.

Dodatkowe udogodnienia, takie jak strefa saun (I etap) oraz strefa klubowa z częścią dla najmłodszych (II etap), uatrakcyjnią ofertę i zachęcą do przyjazdu niezależnie od pory roku i warunków pogodowych. Osoby tu wypoczywające mają do dyspozycji zewnętrzną, zadaszoną strefę relaksu, hamaki, siłownię oraz stół do tenisa stołowego.

Apartament gotowy do odbioru

W ofercie NEXO Apartamenty Inwestycyjne obecnie znajduje się ostatni lokal 2-pokojowy o funkcjonalnym rozkładzie. 

Inwestycja jest ogrodzona i wyposażona w kontrolę dostępu. W podziemnej hali garażowej, do której można wygodnie zjechać windą, oprócz miejsc postojowych, znajdują się również pomieszczenia na rowery oraz sprzęt wodny. Na terenie kompleksu dostępne są także zewnętrzne miejsca postojowe.

Atrakcyjne udogodnienia

By uatrakcyjnić ofertę niezależnie od pory roku i warunków pogodowych, na terenie inwestycji powstały dodatkowe udogodnienia. W budynku EF znajduje się strefa saun, zaś w budynku GH strefa relaksu z przestrzenią dla najmłodszych. Osoby wypoczywające w NEXO Apartamenty Inwestycyjne mogą ponadto korzystać z zewnętrznej, zadaszonej strefy wypoczynkowej, hamaków, siłowni oraz stołu do tenisa stołowego.

Wygodna inwestycja

Oferta obejmuje wykończenie łazienki, kuchnię z AGD, położenie posadzek, malowanie ścian i sufitów, montaż drzwi wewnętrznych oraz oprawy oświetleniowe.

Właściciele apartamentów sami będą mogli zdecydować, kiedy i jak długo chcą tu wypoczywać, a ile dni w roku przeznaczyć na wynajem. Najmem lokalu można zarządzać samodzielnie lub skorzystać z usług rekomendowanego operatora, który zajmie się obsługą w imieniu właścicieli oraz będzie posiadał recepcję na terenie obiektu.

W centrum pomorskich atrakcji

Dynamiczny rozwój Pucka w ostatnich latach, organizacja międzynarodowych zawodów w kite- i windsurfingu oraz wspieranie nowych inwestycji, jak nowoczesna marina jachtowa sprawiają, że miasto z roku na rok zyskuje coraz większą popularność. To także miejsce często wybierane do treningów przez triathlonistów. Puck stanowi idealną bazę wypadową na Półwysep Helski oraz do Trójmiasta, do którego dotrzemy nie tylko autem czy pociągiem (30 minut), ale też jedną z bardziej malowniczych ścieżek rowerowych, która przebiega tuż przy inwestycji NEXO.

Liczne wydarzenia sportowe i kulturalne, doskonała nadmorska lokalizacja oraz bogata oferta gastronomiczna przyciągają do Pucka turystów przez 12 miesięcy w roku. Rejon doceniają także rodziny z dziećmi z uwagi na wyższe temperatury wody, czyste powietrze oraz piaszczyste plaże.

Czy chcesz dowiedzieć się więcej?

Skontaktuj się z opiekunami inwestycji.
Jestem zainteresowany lokalem:

Administratorem Państwa danych osobowych jest ALLCON OSIEDLA rozwiń >> Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Gdyni przy ul. Łużyckiej 6, będąca Administratorem Danych Osobowych w ramach Grupy ALLCON OSIEDLA. Wszystkie szczegółowe informacje znajdują się w zakładce Polityka Prywatności.

Jeżeli chcieliby Państwo otrzymywać informacje o nowych inwestycjach Grupy ALLCON OSIEDLA oraz organizowanych wydarzeniach, a także informacje promocyjne i marketingowe, prosimy o udzielenie poniższych zgód:

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych w tym marketingowych, w odniesieniu do produktów należących do Grupy ALLCON OSIEDLA, drogą elektroniczną Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych w tym marketingowych, w odniesieniu do produktów należących do Grupy ALLCON OSIEDLA, drogą telefoniczną.

Przejdź do Polityki Prywatności aby dowiedzieć się więcej